Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Centrální vysavač si může dovolit každá rodina


Stavíte dům a rádi byste v něm měli nainstalovaný centrální vysavač? Pokud nechcete vydat všechny peníze najednou, nabízí se jednoduché řešení.

Při stavbě rodinného domu není nutné kupovat systém centrálního vysávání najednou, ale můžete si platbu rozdělit do dvou fází. V první fázi hrubé stavby zaplatíte jen za instalaci trubních rozvodů. Po dokončení stavby pak dokoupíte vysavačový agregát.

V případě, že chcete ušetřit ještě více, můžete si u HUSKY zakoupit instalační sadu KIT-NEW-3-ABB a provést si instalaci trubního rozvodu svépomocí. Pro majitele projektu od G Servisu nyní navíc se slevou 10 %. Trubní rozvod tak můžete nyní pořídit za méně jak 4,5 tis. Kč s DPH. Jedná se o základní sadu pro instalaci rozvodu centrálního vysavače se třemi vysavačovými kompletními zásuvkami od firmy ABB. Sada obsahuje vše potřebné, ale každá instalace může vyžadovat individuální počet instalačních prvků, které si můžete doplnit podle Vaší potřeby v eshopu www.husky.cz. Součástí je i návod na instalaci.

    
 

Pro kompletaci pak můžete využít další z našich akčních nabídek – vysavačový agregát HUSKY Flex s nadstandardní zárukou 5 let, včetně vysavačové sady za cenu 20.558 Kč s DPH (původně 22.967 Kč s DPH).

Centrální vysavače HUSKY udělají z vašeho domu zdravější prostředí. Nevíří prach v místnosti, po přefiltrování vyfukují veškerý vzduch mimo byt či dům. Jedná se o jediný vysavač se 100% účinností filtrace, která je daná principem systému centrálního vysávání. Cesta k centrálnímu vysavači HUSKY je nyní finančně daleko snazší, než by se mohlo na první pohled zdát.

www.husky.cz


Zeptejte se