Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Ekologické a ekonomické vytápění, to jsou krbové vložky Romotop Heat


Funkčnost, design vs. ekologie a ekonomie provozu – aspekty, které ve svých výrobcích dokáže snoubit dohromady firma Romotop. A dokázala to i v případě krbových vložek Heat, s nimiž pronikla na evropský, ale dokonce i na světový trh.Jelikož firma Romotop naslouchá svým zákazníkům, zařadila do svého portfolia produktové řady Heat i krbové vložky se zvedacími dvířky. Jedná se o velkoformátové vložky s klasickými rovnými dvířky nesoucí označení Heat 2G L 66.50.01, Heat 2G L 88.50.01 a Heat 2G L 110.50.01. Dále reflektovali velkou poptávku po rohových vložkách, a proto na svět přivedli dvě "rohovky" Heat 2G L 79.51.54 a Heat 2g L 95.51.54. V celkovém výčtu chybí už jen zmínit třístranně prosklenou vložku Heat C 2G L 87.51.42.21. V tuto chvíli již známe názvy všech novinek z řady Heat, pojďme se tedy podívat, co inovativního přinesla firma Romotop na poli technickém a designovém.
 

Velmi zásadní u všech výše zmíněných krbových vložek je výsuv dvířek, proto byl vyvinut firmou Romotop unikátní systém Silent Lift, který zaručí tichý a bezstarostný chod dvířek. Důležitou částí krbových vložek Heat je spalovací komora. Romotop dbá, aby byly vždy použity na nejvíce exponované části pouze prvotřídní materiály. Z toho důvodu je spalovací komora vyložena pravým šamotem, který dokáže akumulovat teplo a tím zlepšovat dynamiku hoření.

Standardní provedení spalovací komory je bezroštové, přičemž lze provést jednoduše změnu na roštovou variantu na přání zákazníka. Mají snahu usnadnit zákazníkovi co nejvíce ovládání vložky. Kvůli tomu se primární a sekundární spalovací vzduch reguluje pouze jedním ovládacím prvkem. Mottem firmy Romotop je „ekonomický a ekologický provoz", a z toho důvodu je ve všech modelech produktové řady Heat použit vysoce účinný systém vedení spalin Double Spin se dvěma deflektory, který napomáhá odvodu spalin do hrdla vložky s cílem dosažení maximální ekologie, čistoty spalování a zvýšení účinnosti. Nově je do všech „zvedaček" přiveden i terciární vzduch, který zaručí, že krbové vložce nedojde nikdy dech.

Účinnost spalování, která se pohybuje v rozmezí 83–85 %, regulovatelný výkon od 4–12 kW. Všechny tyto aspekty zařadily krbové vložky HEAT na špici v oboru krbových vložek.

 

www.romotop.cz


Zeptejte se