Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Nabídka práce: projektový poradce/konzultant

Pracovní náplň:

  • Vedení schůzek a konzultací se zájemci o projekt domu v různých lokalitách

  • Komplexní péče o zákazníky, kteří plánují stavbu domu

  • Rozšiřování a budování vztahů s odběrateli (stavební firmy)

  • Kompletní zpracování svých obchodních případů

  • Vedení agendy v CRM

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru

  • Praxi v oblasti obchodu, projektové činnosti

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • Příjemné a profesionální vystupování

  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu

  • Znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD výhodou)

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci v dynamické společnosti

  • Prostor pro rozvoj kariéry

  • Pracovní zázemí, sdílení informací

  • Zaškolení

  • Zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu

  • Mobilní telefon a PC vybavení i pro soukromé použití

  • Systém zaměstnaneckých výhod

  • Nástup možný ihned

Pracoviště:

  • Praha 10 - Malešice

V případě zájmu o tuto pozici, vyplňte prosím dotazník pro uchazeče.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti G SERVIS CZ, s.r.o.,  se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10 - Malešice, IČ 276 36 801, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve společnosti G SERVIS CZ, s.r.o. a následnému uložení, a to na dobu do odvolání souhlasu.

Zeptejte se