Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Právě teď je ten správný čas na centrální vysavač!


Nevíří prach v místnosti a po profiltrování vyfukují veškerý nasátý vzduch mimo dům. Jedná se o jediný vysavač se 100% účinností filtrace, která je dána principem systému centrálního vysávání. Výhody, rady a tipy si můžete přečíst v eBooku Čistý domov.

Proč centrální vysavač?

Principem a hlavní výhodou centrálního vysavače je skutečnost, že veškeré vysávané nečistoty ihned odvádí mimo obytné místnosti. To vše bez nezdravého víření ostatního prachu v místnosti, kterým jsou charakteristické klasické přenosné a robotické vysavače. Výsledkem vysávání je pak bezhlučné a stoprocentní zbavení místnosti prachu, nečistot a alergenů. Toho klasické a robotické vysavače nikdy dosáhnout nemohou ani se sebelepším filtrem. Mají zásadní omezení a nevýhody v tom, že víří prach.

Centrální vysavač jednoduše ve dvou krocích

Věděli jste, že pořídit si centrální vysavač není tak finančně náročné, jak si často lidé myslí? Odkládáte jeho instaslaci, protože při stavbě domu nezbývají peníze? Máme pro vás jednoduché řešení! Jeho pořízení a instalaci můžete rozdělit do dvou fází.

Hrubá stavba – instalace trubních rozvodů

Ve fázi hrubé stavby si nainstalujte pouze trubní rozvody. Zde můžete využít odborné montáže proškolenými pracovníky, nebo si provést instalaci svépomocí. V druhém případě je možné si zakoupit  instalační sady již od 1 814 Kč včetně DPH.

Dokončení stavby – pořízení vysavačového agregátu

Po dokončení domu můžete kdykoliv zakoupit vysavačový agregát, který je vždy kompatibilní s trubními rozvody. Nyní Vám přinášíme akční cenu na vysavačový agregát HUSKY Flex s nadstandarní zárukou 5 let včetně vysavačové sady zdarma. Případně můžete využít další akční nabídky na vysavač HUSKY Cyklon2 s unikátní zárukou 25 let, také se sadou příslušenství zdarma!

Na další VIDEA se můžete podívat ZDE.

www.husky.cz


Zeptejte se