Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Projekty a služby pro Váš nový domov na jednom místě


Představte si situaci, kdy se vám hromadí výdaje za bydlení, které navíc nikdy nebude vaše. Rodina se pomalu rozrůstá a je čas, abyste začali zvažovat, jestli si není lepší dopřát chvíle relaxace a odpočinku ve vlastním domě se zahradou. V první fázi se pravděpodobně začnete poohlížet po vhodném pozemku. Nejspíš se nejdříve zkusíte poptat ve svém okolí a když neuspějete, přijdou na řadu realitní kanceláře. Nezaspali jsme a přidali do našeho portfolia nabídku stavebních pozemků. Už i u nás si tak můžete vybrat parcelu, která nejlépe splní vaše nároky.

Již v průběhu hledání pozemku začnete hledat inspiraci, co si na pozemku vlastně postavit. Ne všichni máme jasnou představu, jak má dům našich snů jako celek vypadat. Ve hře mohou být typové a individuální projekty. Zabrouzdejte na www.vybersidum.cz a vyberte si z nabídky 1000 projektových řešení typových rodinných domů. Projektovou dokumentaci budete mít doma ve schránce do 10 dnů od objednání i za předpokladu, že budete požadovat zapracování drobných změn či rozsáhlejších úprav.

Pokud váháte a sami se nedokážete rozhodnout, nepropadejte panice a svoji touhu po novém domově nezatracujte. Využijte naši zákaznickou linku 234 054 326 a sjednejte si bezplatnou konzultaci přímo s odborným poradcem, který vám ochotně pomůže s výběrem. A co víc, díky naší akci si teď odnesete nejen odpovědi na vaše otázky, ale také pět set stran inspirace v katalogu Rodinné domy 3D 2012 zdarma.

Jestliže vám v průběhu konzultace dojde, že se s typovkou nespokojíte a zatoužíte po originálním domě, nabídneme vám služby architekta zdarma. Stačí jedna schůzka, na níž si budete příjemně povídat o tom, co by ve vašem domově nemělo chybět. Mezitím bude architekt všechny vaše vize promítat na papíře a předloží vám první nákres vašeho nového domova.

Nedokážete si představit váš dům barevný a přenesený do reálu? Požádejte o zpracování fotorealistické vizualizace, jejíž součástí jsou úpravy barevnosti, interiéru a zasazení domu do zahrady. Zpracování individuálního projektu na míru zákazníkovi zabere delší čas, ale i tak se projektu v pěti vyhotoveních, včetně projektu architektury, statiky a detailně zpracovaných potřebných projektů všech řemesel, dočkáte za 22 dnů.

Pozemek již máte, o domě rovněž jasno, takže nyní zbývá zamyslet se, jak bude vypadat okolí domu, tedy váš dvoreček.

Říká se, že je ČR královstvím bazénů a jezírek. Pokud si i vy chcete splnit sen, promluvte s námi o využití vody k relaxaci na vaší zahradě. Odpočívejte na zahradě pod altánem, kde můžete jíst na čerstvém vzduchu nebo jen prostě trávit volné chvíle. Ani v zakreslení relaxačních zón do projektu nevidíme nejmenší svízel. Máte jeden nebo více automobilů a řešíte problém, kde je zaparkovat? Vybírejte z nabídky několika typů garáží nebo stání vozu. Pomalu a jistě jdete do finále. Předposlední, co byste měli vyřešit, jestli se chcete cítit bezpečně a chránit vlastní soukromí, je oplocení. Bez toho se neobejde žádná stavba a nakonec můžete být překvapeni, jak dokáže originální volba plotového pole, vstupní branky a vjezdové brány pozvednout celkovou estetiku vašeho domova.

Dostali jsme se do fáze, kdy byste si nejraději odpočinuli, avšak čeká vás to nejdůležitější. Shromáždění spousty dokumentů, které potřebujete ke zdolání posledního vrcholu s názvem stavební povolení. Jednou ze základních listin je projekt osazení domu. Ten totiž řeší kromě umístění rodinného domu také napojení na inženýrské sítě a zásady organizace výstavby na vašem pozemku. Pro ty z vás, kteří nechcete ztrácet čas sbíráním podkladů pro stavební povolení, jsme připravili službu s názvem vyřízení stavebního povolení. Díky ní obstaráme veškeré povinné části plnohodnotné dokumentace (projekt architektury a statiky, průkaz energetické náročnosti budovy, osazení na pozemek atd.), která poslouží pro realizaci stavby a povede k zisku stavebního povolení.

Pokud dáváte přednost partnerům, na které se můžete stoprocentně spolehnout, dovolte firmě G SERVIS, aby se jím stala. Směle se můžeme označit za profesionály, kteří si dobře uvědomují, že vybudovat nový domov neznamená jen postavit dům. Zvolte nejjistější a nejpohodlnější cestu a pořiďte všechny projekty komplexně, od jediného dodavatele. Jen tak můžete na svém pozemku vytvořit vysněný a funkční domov.

Dovolte nám, abychom věnovali mimořádnou péči a pozornost také vám. Z našeho dvorečku, který obsahuje 1000 originálních projektových řešení a široký sortiment doplňkových služeb, si na našich stránkách zaručeně vyberete.


Zeptejte se