Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

ROMOTOP nabízí krbová kamna pro nízkoenergetické domy


Majitelé domů v nízkoenergetickém standardu si mohli až donedávna nechat o chvílích strávených u plápolajícího ohně v krbu jen zdát. Firma Romotop ze Suchdola nad Odrou vám přináší na tomto poli celou řadu řešení.

V dnešní době, kdy se u moderních domů rapidně snižuje potřeba energie na vytápění, bylo třeba reagovat na požadavky zákazníků. Proto firma Romotop zařadila do svého portfolia akumulační krbová kamna Arona, Evora Akum, Lugo Akum.

Běžná krbová kamna dodávají do svého okolí krátce po zátopu a přikládce vysoký tepelný výkon, což u nízkoenergetických a pasivních domů může způsobit přetopení a s tím spojenou nepohodu a naopak po dohoření jejich teplota rychle klesá. Z tohoto důvodu jsou nad topeništěm i v zadní části kamen umístěny akumulační tvarovky, které jsou schopny pojímat do sebe během topení vyzářené teplo z procesu hoření, čímž se sníží aktuální tepelný výkon kamen. Akumulační tvarovky ve spojení se špičkovou konstrukcí krbových kamen vám dokáží předávat teplo do prostoru až 10 hodin po dohoření plamene.

Samozřejmostí pro všechny výše uvedená kamna, je splnění přísné rakouské a německé normy 15Abvg, Din+, BimschV – první i druhý stupeň, ale i splnění českých požadavků vyplývajících ze zákona o ochraně ovzduší.

www.romotop.cz


Zeptejte se