Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Jak získat výhodnou hypotéku


V dnešní době není pro laika jednoduché si správně vybrat.

Na hypotečním trhu se banky předhánějí, která ukáže opticky nejnižší sazbu a naláká největší množství klientů. Banky nabízejí sazby, které se pohybují hluboko pod bankovní náklady hypoték s běžnými garancemi sazeb.tatínek a Gábinka

Využívají toho, že klienti nevědí, že delší garance sazeb je dražší. Podle všech dostupných prognóz budou sazby na trhu narůstat a pro klienta, který si nezvolí rozumnou garanci sazeb, připraví banky za několik měsíců nebo let nemilé překvapení v podobě výrazeného navýšení splátky až o desítky procent.

Kromě bank na klienta číhá spoustu neinformovaných „finančních poradců", kteří se chlubí, kolik bank a dalších finančních produktů nabízejí s jedním cílem, co nejvíce si vydělat na provizích. Na trhu je 10x více fi nančních poradců než jich je na pokrytí obyvatel v ČR potřeba a je Jak získat výhodnou hypotéku opravdu těžké si vybrat. Mnoho makléřských fi rem pyšnících se obrovskými počty poradců a nekonečnou škálou nabídek si neuvědomují, že právě kvantitou neinformovaných obchodníků podíl na trhu nezískají, většina klientů bohužel již má s nekvalitním poradcem špatnou zkušenost.

Hypotéka je společně s investičními produkty asi nejnáročnější finanční produkt a opravdu by se každý měl raději spojit s profesionálem než se svojí příbuznou nebo kamarádkou, která má náhodou registraci u některé z bank a slibuje nemožné, aby získala od banky provizi. Každý, kdo hypotéky prodává, se stále učí a středně dobře jim rozumí hypoteční poradce až po té, co jich zpracuje alespoň stovku.

Hypocentrum Modré je největší hypoteční projekt v ČR v rámci hypotečního poradenství. Za loňský rok se uzavřelo jen v pražském Hypocentru 2,5 miliardy korun hypotečních úvěrů. Není v ČR hypoteční centrum, které by svoji činností Financování stavby domu dosahovalo aspoň poloviny nebo třetiny, toho, co Hypocentrum v Jindřišské ulici. Z toho důvodu ti nejzodpovědnější pracovníci se stali manažery dalších hypotečních center v České republice, které jsme pro naše zákazníky v roce 2010 otevřeli.

Pokud nyní chce kdokoliv investovat do nového bydlení a rád by využil hypotečního produktu, doporučuji se obrátit na profesionály se zkušenostmi, obraťte se na největší hypoteční tým v ČR, na hypoteční poradce z projektu Hypocenter Modré pyramidy.

Jiří Lejnar,
ředitel projektu Hypocentrum Modré pyramidyZeptejte se