Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Tištěný katalog Rodinné domy s dotací - pasivní katalog 2017
Cena katalogu je 49 Kč

+ poštovné 99 Kč.

Ke katalogu Rodinné domy s dotací dostáváte automaticky katalog Rodinné domy 2017 ZDARMA a jako dárek navíc voňavý domeček..

Pro registrované je poštovné ZDARMA.Nechcete platit poštovné?
Zaregistrujte se, nebo se přihlaste do svého uživatelského účtu, ušetříte 99 Kč a zároveň získáte plnohodnotný přístup ke všem unikátním nabídkám.

Publikace Rodinné domy s dotací – pasivní domy 2017 je největší katalog typových rodinných domů v pasivním energetickém standardu.

KATALOG OBSAHUJE

52 domů různých velikostí a tvarů, od bungalovů po patrové domy. Rodinné domy s dotací, které se v katalogu nacházejí, plně respektují zásady energeticky pasivního stavitelství.

52 PROJEKTŮ RODINNÝCH DOMŮ S DOTACÍ - PASIVNÍCH DOMŮ 2017

Jednotlivé domy jsou zpracovány v šesti konstrukčních systémech, u každého domu je zároveň schéma s vhodnou orientací domu vůči světovým stranám. Samozřejmostí je, že všechny domy splňují kritéria dotačního programu Nová zelená úsporám v oblasti B – výstavba rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností.

Věříme, že si z našeho katalogu pasivních rodinných domů vyberete vámi vysněný rodinný dům a budeme se moci setkat při řešení vašeho konkrétního projektu.


Zeptejte se