Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Konstrukční systémy pasivních domů


V katalogu Projekty pasivních domů 2016 jsou jednotlivé typové projekty zpracovány v šesti různých konstrukčních systémech. V našich konstrukčních systémech používáme jak tepelněizolační tvárnice, tak i sendvičové konstrukce s vnějším kontaktním zateplovacím systémem. Pro milovníky dřevostaveb nabízíme naše rodinné domy v konstrukčním systému DEKPANEL.

Konstrukční systém č. 1

Obvodové stěny z keramických tvárnic POROTHERM
Jednovrstvé tepelněizolační zdivo z keramických tvárnic vyplněných tepelným izolantem.

Konstrukční systém č. 2

Obvodové stěny z pórobetonových tvárnic YTONG Jednovrstvé tepelněizolační zdivo z keramických tvárnic vyplněných tepelným izolantem Tvárnice z autoklávovaného pórobetonu kategorie I.


Konstrukční systém č. 3

Obvodové stěny z vápenopískových cihel s vnějším kontaktním zateplovacím systémem
Sendvičová konstrukce v sobě skloubí perfektní statické a akumulační schopnosti vápenopískových cihel spolu s vnějším kontaktním zateplovacím systémem.

Konstrukční systém č. 4

Obvodové stěny z keramických tvárnic POROTHERM s vnějším kontaktním zateplovacím systémem
Pro eliminaci tepelných mostů a pro zvýšení užitné plochy rodinného domu je vhodnou variantou použití keramických tvárnic menší tloušťky v kombinaci s kontaktním zateplovacím systémem.


Konstrukční systém č. 5

Obvodové stěny z pórobetonových tvárnic YTONG s vnějším kontaktním zateplovacím systémem
Pórobetonová tvárnice YTONG opatřená kontaktním zateplovacím systémem výrazně snižuje výsledný součinitel prostupu tepla obvodové konstrukce.

Konstrukční systém č. 6

Obvodové stěny z masivních dřevěných panelů DEKPANEL s vnějším kontaktním zatelovacím systémem
Ověřený konstrukční systém dřevostaveb z masivních šroubovaných dřevěných panelů DEKPANEL D, které jsou vyráběny v několika konstrukčních variantách podle účelu  použití v konstrukci. Základní třívrstvý panel tloušťky 81 mm pro obvodové stěny je opatřen vzduchotěsnicí fólií vloženou pod vnější vrstvu prken.


Zeptejte se