Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Rodinný dům SIGMA - Lázně Bohdaneč


PŘEDSTAVUJEME VÁM NEOBVYKLÝ VZOROVÝ DŮM, POSTAVENÝ DLE INDIVIDUÁLNÍHO PROJEKTU SPOLEČNOSTI G SERVIS.

Tento dům, jako mnoho dalších, postavila jako dřevostavbu společnost NATUR HOUSE a nazvala ho Sigma. Projekt tohoto rodinného domu vznikl pod taktovkou projektantů společnosti G SERVIS a vycházel z požadavků a přání klientů.

Rodinný dům SIGMA s užitnou plochou 100 m2 a dispozicí 4+1 je velmi komfortním bydlením pro 4-5 člennou rodinu. Dřevostavba SIGMA splní vaše očekávání, pokud si chcete dopřát kvalitní bydlení za rozumnou cenu. Tento dům je v nabídce také s menšími užitnými plochami 64 m2, 65 m2 a 70 m2 a dispozicí 3+1.

Zveme vás do Lázní Bohdaneč, kde se tento vzorový  dům nachází, a kde vám ukážeme jeho možnosti.  V současné době je dům v hrubé stavbě zvenčí dokončený. Můžete tak posoudit kvalitu řemesla, sendvičové panely s  difuzně uzavřeným systémem, střešní krytinu MAXI DEK, okna SALAMANDER a tentokrát hnědý kompozitní fasádní obklad MAX EXTERIOR od výrobce FUNDERMAX.

Na první pohled se tento dům nejeví jako typický bungalov. Střecha se sklonem 35 stupňů tomuto domu přináší osobitost a odlišnost. Rodinné domy SIGMA tak mohou splnit i náročné podmínky jednotlivých místních regulativ.

Prohlídku dřevostavby si můžete domluvit na tel. čísle s panem Kohoutkem: +420 725 175 174
Vzorový dům SIGMA, ul. Vilémova, Lázně Bohdaneč

   

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na setkání s vámi.


Zeptejte se