Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Bydlete ve svém za 2,1 milionu včetně DPH!Ve spolupráci s firmou Stavby Praha, s.r.o. jsme pro vás navrhli jedinečný dům "na klíč" Ponny S za 2 099 000 Kč včetně DPH!

 

Moderní rodinný dům PONNY

... je za skvělou cenu
Zaváděcí cena domu v základní variantě pro rok 2016
je stanovena ve výši 2 099 000 Kč včetně 15% DPH.

... je ekologický
Je navržen jako zděná stavba, tzn. že jeho obvodové i vnitřní zdivo je provedeno z klasických pálených cihelných bloků.

... je energeticky úsporný
Díky skvělým tepelně – izolačním vlastnostem vykazuje dům velmi nízké náklady na vytápění.

... je rychle postavený
Nejkratší doba výstavby domu je od zahájení zemních prací po finální dokončení stavby „na klíč“ 5 měsíců. Doba výstavby je závislá na ročním období a na množství aktuálních objednávek domu Ponny. Přesná doba výstavby je určena dohodou mezi objednatelem a zhotovitelem.

... je variabilní
Nově je Ponny k dispozici ve variantách M, L, XL a XXL aby uspokojil i náročné. Detaily naleznete v galerii půdorysů.


... je vysoce kvalitní

Vysoká kvalita jak použitých materiálů, tak vlastního řemeslného zpracování, nám umožňuje poskytnout záruku na hlavní stavební konstrukce 10 let.

... je vše, co potřebujete
Cena domu zahrnuje vše, co má správný dům mít (základovou desku, střechu, okna, dveře, vnitřní omítky, vnější omítky, elektroinstalaci, rozvody vody, kanalizace atd.), je to zkrátka doopravdy dům „na klíč".

Dům je možné dovybavit dalšími příplatkovými konstrukcemi, technologiemi a pakety. Zároveň je možné dům za příplatek velikostně i dispozičně upravit.

O všech možných variantách úprav se s vámi rádi pobavíme na osobní schůzce, kterou si můžete domluvit na zákaznické lince 234 054 326, nebo si pohodlně můžete sjednat bezplatnou konzultaci přes formulář.

Prohlédněte si varianty půdorysů

 

 

Postaven ve spolupráci s firmou: Společnost STAVBY PRAHA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu technického či architektonického řešení. 
Projekt rodinného domu Ponny můžete koupit pouze dohromady s realizací rodinného domu společností Stavby Praha, s.r.o.Zeptejte se