Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Kontakty – pobočky DEKTRADE


Registrace Sekce výstavby rodinného domu do programu FASÁDA ZA VĚRNOST.

Benešov

Marek Atie
Křižíkova 1590
Tel.: +420 731 544 957
E-mail: marek.atie@dek-cz.com

Beroun

Petr Bartoš
Lidická 806
Tel.: +420 777 197 352
E-mail: petr.bartos@dek-cz.com

Brno

Ing. Martin Kašík
Pražákova 625/52a
Tel.: +420 739 388 066
E-mail: martin.kasik@dek-cz.com

Česká Lípa

Pavel Helcl
Tovární ulice (průmyslová zóna Dubice)
Tel.: +420 739 388 291
E-mail: pavel.helcl@dek-cz.com

České Budějovice

Daniel Meinel
Pražská 395
Tel.: +420 739 488 145
E-mail: daniel.meinel@dek-cz.com

Děčín

Bc. Jan Petrik
Folknářská ul. (areál ARMEX Holding a.s.)
Tel.: +420 733 168 128
E-mail: jan.petrik@dek-cz.com

Hodonín

Jan Hloušek
Velkomoravská 97/2869
Tel.: +420 739 488 087
E-mail: jan.hlousek@dek-cz.com

Hradec Králové

Tomáš Dlab
Vážní 953
Tel.: +420 739 588 483
E-mail: tomas.dlab@dek-cz.com

Chomutov

Tomáš Lank
Spořice 504
Tel.: +420 739 488 080
E-mail: tomas.lank@dek-cz.com

Jihlava

Pavel Trnovský
Na Hranici 4966/33 + A34
Tel.: +420 737 281 253
E-mail: pavel.trnovsky@dek-cz.com

Karlovy Vary

Petr Chaloupka
Sportovní 15
Tel.: +420 739 488 130
E-mail: petr.chaloupka@dek-cz.com

Kladno

Ondřej Jakovec
Železničářů 2762/69 (vedle ČSAD)
Tel.: +420 733 168 131
E-mail: ondrej.jakovec@dek-cz.com

Kolín

Ing. Eva Vlášková
K Raškovci 851
Tel.: +420 739 388 054
E-mail: eva.vlaskova@dek-cz.com

Liberec

Ing. Petr Brožek
Doubská 1094 (za Baumaxem)
Tel.: +420 737 281 203
E-mail: petr.brozek@dek-cz.com

Most

Robert Vašíček
U Lesíka 135
Tel.: +420 603 884 980
E-mail: robert.vasicek@dek-cz.com

Nový Jičín

Kristina Šustková
Hřbitovní 1976/69
Tel.: +420 733 168 058
E-mail: kristina.sustkova@dek-cz.com

Olomouc

Bc. Jaroslav Souček
Pavelkova 1190/10a (vedle Olmy)
Tel.: +420 739 588 472
E-mail: jaroslav.soucek@dek-cz.com

Opava

Jan Chudyba
Těšínská 62 (č.p. 2980)
Tel.: +420 731 544 937
E-mail: jan.chudyba@dek-cz.com

Ostrava

Libuše Červenková
Ke Kamenině 89/12
Tel.: +420 733 168 158
E-mail: libuse.cervenkova@dek-cz.com

Pardubice

Ing. Jiří Dvořák
Fáblovka 404
Tel.: +420 739 588 475
E-mail: jiri.dvorak@dek-cz.com

Pelhřimov

David Dvořák
Rynárecká 1756
Tel.: +420 733 388 279
E-mail: david.dvorak@dek-cz.com

Plzeň

Lenka Pavlíková
Písecká ul. (u Olympie vedle ZAT Černice)
Tel.: +420 731 421 978
E-mail: lenka.pavlikova@dek-cz.com

Praha Kunratice

Ondřej Hrabánek
Vídeňská 100
Tel.: +420 724 227 966
E-mail: ondrej.hrabanek@dek-cz.com

Praha - Malešice

Jaromír Kadeřábek
Teplárenská ulice (areál PREFY)
Tel.: +420 605 205 351
E-mail: jaromir.kaderabek@dek-cz.com

Praha - Zličín

Miroslav Melousek
Do Blatin 373 (areál TECHNOCOM)
Tel.: +420 739 388 207
E-mail: miroslav.melousek@dek-cz.com

Prachatice

Ing. Pavel Babka
Krumlovská 88 (areál býv. Jitony)
Tel.: +420 739 388 038
E-mail: pavel.babka@dek-cz.com

Prostějov

Jiří Umlauf
Půmyslová 14 (areál ALORA)
Tel.: +420 739 388 144
E-mail: jiri.umlauf@dek-cz.com

Přerov

Robert Hanák
Lověšice 261 (za areálem ČSAD)
Tel.: +420 739 388 125
E-mail: robert.hanak@dek-cz.com

Příbram

Ondřej Čásar
K Podlesí (areál býv. garáží Uran. dolů)
Tel.: +420 739 388 119
E-mail: ondrej.casar@dek-cz.com

Sokolov

Roman Hanker
Dobrovského ulice
Tel.: +420 731 421 946
E-mail: roman.hanker@dek-cz.com

Staré Město u Uherského Hradiště

Jan Vydlák
Velehradská 1433
Tel.: +420 606 545 535
E-mail: jan.vydlak@dek-cz.com

Strakonice

Alena Trčová
Písecká 506
Tel.: +420 739 488 136
E-mail: alena.trcova@dek-cz.com

Svitavy

Ondřej Chlup
Olomouckiá - areál ZZN
Tel.: +420 739 388 149
E-mail: ondrej.chlup@dek-cz.com

Šumperk

Miroslav Pořízka
Jílová 1a
Tel.: +420 739 488 126
E-mail: miroslav.porizka@dek-cz.com

Tábor

Jan Šťastný
Čekanice 270 (u sila)
Tel.: +420 739 388 145
E-mail: jan.stastny@dek-cz.com

Trutnov

Petr Garček
Mírová 649
Tel.: +420 739 388 216
E-mail: petr.garcek@dek-cz.com

Třinec

Ing. Marek Kowalczyk
Frýdecká 225
Tel.: +420 739 488 160
E-mail: marek.kowalczyk@dek-cz.com

Ústí nad Labem

Karla Brigadoiová
Žižkova 3298
Tel.: +420 739 488 124
E-mail: karla.brigadoiova@dek-cz.com

Valašské Meziříčí

Pavel Pobořil
Jiráskova 248/15
Tel.: +420 737 281 294
E-mail: pavel.poboril@dek-cz.com

Zlín

Pavel Divoka
Cecilka 463
Tel.: +420 731 421 945
E-mail: pavel.divoka@dek-cz.com

Znojmo

Vlastimil Tima
Dobšická 3579/15
Tel.: +420 733 168 129
E-mail: vlastimil.tima@dek-cz.com


Zeptejte se