Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

NOVINKY PRO ROK 2011 – DÁVÁME PŘEDSTAVÁM NOVÝ ROZMĚR…


Nové projekty

Tak jak se zvyšují ceny energií, stoupají i nároky na výstavbu rodinných domů a jejich energetickou náročnost. Všechny naše nové rodinné domy pro rok 2011 jsou navrženy tak, aby odpovídaly energetické náročnosti budovy pro kategorii „B“ (energeticky úsporný dům).

Navrhli jsme takto 25 zcela nových rodinných domů z toho pět v pasivním standardu a jeden aktivní dům. Dále jsme do nabídky zařadili novou dvougaráž a nové stání pro dva automobily s lehkou obloukovou střechou.

Varianta projektu “A“

U 300 projektových řešení rodinných domů jsme pro Vás připravili typovou úpravu projektu pro zařazení do třídy energetické náročnosti „A“ tzn. kategorie nízkoenergetický dům. Úprava spočívá ve změně obvodové konstrukce, tepelných izolací, oken, dveří a zdroje tepla (tepelné čerpadlo doplněné o solární panely). Výsledná kombinace změn přizpůsobí domy na hodnoty nízkoenergetických domů. Stavebník si takto může pořídit projekt v základním provedení nebo v energeticky úsporné variantě.

3D perspektivy

I ten nejchápavější architekt dá snům a představám vizi pouze v čarách a to mnohdy pro reálnou představu nestačí. Chceme Vaše sny přiblížit co nejvíce realitě a proto nabízíme možnost seznámit se u vybraných domů s trojrozměrným prostředím pomocí 3D obrázků. K tomu poslouží speciální anaglyfické brýle. Pomocí těchto brýlí bude možné sledovat nejen vybrané 3D obrázky nebo prohlídky exteriéru a interiérů. 3D brýle obdržíte ke katalogu Rodinné domy 2011 ZDARMA.

Nové služby

Abychom ulehčili stavebníkům rozhodování a přípravu na realizaci rodinného domu zařadili jsme pro rok 2011 do nabídky služeb nově návrh koncepce a umístění rodinného domu na pozemku zahradním architektem a zpracování nebo úpravy vizualizací vybraného domu.


Zeptejte se