Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Maximum výhod na našem stánku na FOR ARCHu!


Maximum výhod na našem stánku na FOR ARCHu!

Vážení stavebníci,

Plánujete-li výstavbu rodinného domu? Nemáte v tomto důležitém kroku chuť riskovat? Zařaďte se mezi 20 000 našich zákazníků, kteří využili našich služeb před Vámi. U příležitosti účasti naši společnosti na letošním ročníku 21. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2010 jsme pro Vás připravili tolik výhod jako nikdy před tím, byla by chyba nenavštívit náš stánek č.1 v hale 1A, nemyslíte? Posuďte sami:

 • Exklusivní výstavní nabídka:
  ZDARMA dokumentace za 19 290 Kč

  Pro návštěvníky, kteří se na našem stánku zaregistrují popř. vyplní registrační kupón na propagačním letáku a do konce září objednají projektovou dokumentaci, máme připravenou exklusivní nabídku ZDARMA dokumentace potřebné nejen pro zahájení stavebního řízení v hodnotě 19 290 Kč!!!
  Návštěvník takto automaticky k typovému projektu obdrží:

  • průkaz Energetické náročnosti budovy v hodnotě 4 900 Kč ZDARMA
  • projekt osazení domu na pozemek v hodnotě 10 500 Kč ZDARMA
  • výkaz výměr k rodinnému domu v hodnotě až 3 500 Kč ZDARMA
  • projekt centrálního vysavače v hodnotě 390 Kč ZDARMA

  Tuto exklusivní nabídku obdrží každý zákazník, který se prokáže registrací, objedná projekt domu G SERVIS a uhradí zálohu do 30.9.2010. Ještě nikdy nebylo objednat projektovou dokumentaci tak výhodné! Přijďte na náš stánek, kde Vám naši projektoví poradci pomohou vybrat dům a vyplní s Vámi registraci.

 • 499 Kč za m² obvodového zdiva od YTONG

  Se společností Xella, jedním z našich nejvýznamnějších partnerů a výrobcem konstrukčního systému YTONG nabízíme pouze Vám k projektu domu G SERVIS zakoupit obvodové zdivo YTONG za 499 Kč za m2. Zdivo YTONG za tuhle neuvěřitelnou cenu můžete obdržet v případě objednání projektu a uhrazení zálohy do 31. 10. 2010. YTONG můžete potom odebrat až v příštím roce, na začátku stavební sezóny tzn. do 31. 3. 2011! Přijďte na náš stánek, kde Vám poskytneme více informací nejen k tomuto konstrukčnímu systému.

 • 50% sleva na projekt domu: realizujte s programem POROTHERM DŮM

  Chcete stavět dům, nemáte dostatek času na to, aby Vám rostl pod rukama a hledáte kvalitní, spolehlivou a prověřenou stavební firmu? Pak přímo pro Vás je tu speciální výstavní nabídka na FOR ARCH 2010.

  G SERVIS ve spolupráci se společností Wienerberger, výrobcem konstrukčního systému POROTHERM, poskytne exkluzivní slevu 50% na typový projekt domu každému kdo si do 31. 12. 2010 objedná stavbu domu u některé z 35 stavebních firem po celé ČR z programu POROTHERM DŮM.
  Stojí za to si na náš stánek přijít pro seznam firem v programu POROTHERM DŮM, třeba je zde a ve Vašem regionu právě ta, která Vám postaví Váš dům.

 • Konzultace a prezentace nového 3D centra během výstavy!

  Chcete Váš vybraný dům poupravit, změnit dispozici či sklon střechy? Nevíte jak může konzultace při výběru projektu probíhat a co Vás v našem nové kanceláři v Ústí nad Orlicí 3D centru čeká? Přijďte na náš stánek a přesvědčte se o široké nabídce našich služeb, potvrdíme Vám, že vybrat rodinný dům G SERVIS je opravdu snadné jako hra!
  Ihned na místě Vám naši odborníci provedou úpravy a na vizualizacích ukážou Vaše požadavky. Provedou Vás kolem domu, změní polohu a velikosti oken a dveří a vizualizaci exteriéru domu přímo na místě. Vybrané domy si můžete projít a představit si, jak zde zanedlouho budete provázet své blízké a užívat si svého vysněného bydlení.

  Revoluce v 3D technologií je rychlá a nekompromisní. G SERVIS se nových technických možností nebojí a může se pochlubit trojrozměrným obrazem a vizualizací. Je to začátek prezentace typových projektů? Přesvědčte se sami a navštivte náš stánek.

Umístění stánku G SERVIS č.1 v hale 1A


Zeptejte se