Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

20. 4. 2010 SLEVA PRO NÁVŠTĚVNÍKY VÝSTAVY IBF 2010


Navštívili jste některou ze čtyř expozic na stavebních veletrzích IBF 2010 v Brně a chcete získat některou z výstavních slev? Postačí pouze postupovat dle následujících pokynů.

Výstavní sleva až 8 790 Kč

Pro všechny návštěvníky výstavy jsme připravili příjemný bonus k projektu domu - slevu až 8 790 Kč-Sleva zahrnuje průkaz ENB, výkaz výměr a projekt centrálního vysavače ZDARMA. Stačilo se pouze zaregistrovat na jednom ze čtyř expozic a objednat si projekt domu do 30.4.2010. Kdo se na výstavě nestačil nebo nechtěl zaregistrovat, může spolu s objednávkou projektu poslat vyplněnou registraci, která je umístěná na poslední straně letáku (rozdávaného na výstavě).

Projektová dokumentace se slevou 50%

V rámci návštěvy naší expozice na společném stánku programu POROTHERM DŮM můžete v případě realizace jednou ze 35 stavebních firem ze sdružení POROTHERM DŮM získat kterýkoliv projekt rodinného domu z nabídky společnosti se slevou 50%. Pro obdržení této slevy postačilo zaregistrovat se přímo na stáncích nebo spolu s objednávkou projektu poslat vyplněnou registraci, která je umístěná na poslední straně rozdávaného letáku. Druhou a poslední podmínkou pro získání slevy je potvrzení sjednané realizace od jedné z realizačních firem ze sdružení POROTHERM DŮM. Slevu lze uplatnit do 31.12.2010.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte zákaznickou linku 236 160 333.


Zeptejte se