Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

29. 6. 2010 Nová poradenská kancelář GSERVIS s 3D centrem


Společnost GSERVIS pro Vás otevřela novou poradenskou kancelář v Ústí nad Orlicí. V této kanceláři Vám pomůžeme s výběrem domu, jeho úpravami, můžete zde i rovnou projektovou dokumentaci objednat a zakoupit si aktuální katalog rodinných domů. Oproti ostatní kancelářím společnosti si zde navíc můžete vybraný dům prohlédnout ve 3D rozměru nebo se přímo podívat na některé Vámi požadované úpravy v 3D rozměru (vizualizaci). Vizualizace k našim rodinným domům umístěných na webu a v katalogu jsou produkcí z této kanceláře a pracovníci 3D centra Vám takto zde mohou předvést Váš vybraný dům zcela jinak. Můžou Vás provést kolem domu, měnit polohy a velikosti oken a dveří a provést změny vizualizací exteriéru domu přímo na místě. U vybraných domů u nichž jsou zpracované prohlídky můžeme odkrýt střechu a nahlédnout i do interiéru.

V případě rozsáhlejších změn se zde můžete přímo dohodnout na zpracování nových vizualizací domů, exteriéru a interiéru, případně zákresů domu do fotografie Vašeho pozemku.

Díky technologii zpracování vizualizací a umožnění jejich úprav Vám již v červenci prostřednictvím 3D centra nabídneme několik nových služeb.
Poradenská kancelář je svojí polohou zajímavá zejména pro stavebníky z nejbližších regionů Pardubického a Královéhradeckého kraje, kteří mají zájem o osobní konzultaci. Více informací a konzultaci v nové poradenské kanceláři si sjednáte na zákaznické lince 236 160 333.


Zeptejte se