Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Český energetický projekt – GS PASIV 3


Ve středu 24. listopadu 2010 byly v pražském paláci Žofín slavnostně předány TITULY a hlavní ceny vítězům již 8. ročníku celostátní soutěže pod názvem Český energetický a ekologický projekt / Česká energetická a ekologická stavba roku 2009. Z rekordního počtu 56 přihlášek, což představuje 38% meziroční nárůst, porota ocenila titulem bez určení pořadí 4 projekty a 3 stavby. Vyhlášen byl další ročník a to pod záštitou premiéra CR pana Petra Nečase.

Společnost G SERVIS do soutěže přihlásila 5 nových pasivních rodinných domů. Z těchto přihlášených domů byl rodinný dům GS PASIV 3 na slavnostním nominačním večeru nominován a postoupil do konečnému rozhodnutí odborné poroty.

GS PASIV 3 získal v kategorii B1 – projekty pro nízkoenergetické a pasivní domy cenu odborného garanta České komory architektů autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT): OCENĚNÍ ZA ARCHITEKTONICKY PŘITAŽLIVÉ ŘEŠENÍKATALOGOVÉHO PASIVNÍHO RODINNÉHO DOMU.


Za G SERVIS CZ, s.r.o. přebíral cenu pan Jiří Maňák, obchodní ředitel společnosti.

Všechny oceněné stavby a projekty byly zájemcům představeny od 23. do 27. 11 2010 na mezinárodním veletrhu Aaua-therm 2010 v Praze.


Zeptejte se