Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Akční nabídka od CEMEXu!


Společnosti CEMEX Czech Republic, s.r.o. 

Slevu pro zákazníky společnosti G-Servis lze využít na nákup všech čerstvých betonových směsí, cementové malty, pěnobetonů a litých anhydritových a cementových potěrů.

Při zadání poptávky na internetových stránkách www.cemex.cz je třeba uvést promokód „G-Servis 15 %" do poptávkového formuláře pro vybraný produkt.

Upozorňujeme, že se sleva vztahuje pouze na cenu dodávaného materiálu a nelze ji uplatnit na jeho dopravu a čerpání.

Více informací o akci naleznete ZDE.

Platnost do 30. 6. 2015.


Informace o společnosti CEMEX Czech Republic, s.r.o.
CEMEX poskytuje vysoce kvalitní produkty a služby ve více než 50 zemích ve světě. V České republice je CEMEX přední dodavatel betonových směsí a moderních stavebních materiálů, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadné, přesné a rychlé provádění stavebních prací a zlepšení konečných vlastností konstrukcí. Provozuje 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu a výrobnu speciálních přísad do betonu.
Na nové mapě nyní můžete vyhledat všechny provozovny CEMEX a zobrazit kontakty na vybranou provozovnu a její aktuální ceník nabízených produktů a služeb. Jedním kliknutím můžete vyhledat nejkratší trasu ze stavby na danou provozovnu a také zobrazit internetovou stránku provozovny s kompletními informacemi, kontakty a dokumenty ke stažení.
 

Prohlédněte si naši novou mapu provozoven


Zeptejte se