Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Aquamarine Spa nabízí exkluzivní bazény z nerezové oceli


Společnost Aquamarine Spa se neustále rozrůstá o nové produkty. V současnosti jsou hlavní novinkou nerezové bazény Polytherm.

Plánujete koupi projektu domu G SERVIS, navrhujeme vám zahradu, zpracováváme projekt osazení domu na pozemek? Pak je ten správný čas uvažovat nad bazény Polytherm, které spojují eleganci, nejvyšší standardy kvality a trvanlivost. K ušlechtilému materiálu patří specifický design. Exkluzivní bazény z nerezové oceli jsou dodávány  v jakýchkoliv rozměrech a tvarech.

Ať už zatoužíte po bazénu s přelivovým žlábkem, skimmerem, masážní zónou nebo atypickým schodištěm, Polytherm vás uspokojí. Vždy nabízí individuální řešení v nejvyšším standardu.Pro více informací můžete společnost Aquamarine Spa navštívit v showroomu na Praze 4  na Chodově v ulici Türkova 2319/5b, kontaktovat na telefonním čísle +420 272 654 944, e-mailové adrese info@aquamarinespa.cz nebo se podívejte na www.aquamarinespa.cz

Stručné  shrnutí o vířivkách, saunách, bazénech a wellnessAquamarine Spa jste si mohli přečíst na našich stránkách v průběhu minulého týdne. 


Zeptejte se