Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

BEST – dlažba pro tři generace


Co mají zákazníci hledat pod značkou BEST?
Zjednodušeně řečeno: BEST jsou české, kvalitní a designově nadčasové betonové prvky (nejen) pro každou zahradu. Za touto strohou definicí se samozřejmě skrývá celá 24letá historie největšího českého výrobce betonových tvarovek: stovky zaměstnanců, tisíce výrobků, 8 výrobních a prodejních závodů, stejný počet originálních výstavních areálů, výrobní technologie světové úrovně, propracovaný zákaznický servis a především desítky úspěšných nápadů, které posunuly vpřed celé naše průmyslové odvětví.

Betonové prvky pro každou zahradu... Můžete představit alespoň ty nejdůležitější?
Vyrábíme vše, co majitel každého domu potřebuje ke zpevnění nejrůznějších ploch na své zahradě. Tzn. moderní dlažby na chodníky a příjezdové cesty, terasové dlažby, dlažby k bazénům, obrubníky, palisády, schodiště, ploty a zídky... A to vše samozřejmě v mnoha barvách a povrchových úpravách, aby si vybral opravdu každý.

Čím získáváte zákazníky právě pro vaši značku?
Jdeme na první pohled jednoduchou, ale ve skutečnosti nesmírně náročnou cestou. Snažíme se naše produkty a služby hodnotit jejich očima, jsme sami sobě největšími kritiky. Máme radost z každého nového produktu, kterému se podařil úspěšný vstup na trh. Ihned vzápětí se ale ptáme, s čím dalším můžeme přijít, jakou další službu nabídnout.

Díky této naší filozofii se dostáváme do paradoxní situace. Naskytne-li se nám někdy srovnání s ostatními výrobci, jsme překvapeni, že výrobky a servis, které považujeme za samozřejmé, samozřejmostí na českém trhu nejsou. A na tuto situaci reagujeme opět „besťácky" – zrealizujeme další z našich nápadů.

Každý ze zákazníků se může přesvědčit sám. Zveme je přímo do našich vzorkoven otevřených 7 dní v týdnu, nebo do stovek stavebnin našich prodejních partnerů po celé republice. Určitě v kolekci výrobků BEST IN nepřehlédnou poslední, designově velmi zdařilou řadu velkoplošných dlažeb. V této kolekci zákazníci najdou každým rokem něco nového, něco co je skutečně „IN".

Je něco, co od vás zákazníci v průběhu spolupráce získávají zdarma?
Bavíme-li se o tak populárních slevových akcích a výprodejích, věříme lidovému moudru, že nejdražší věci jsou zadarmo. Přesto našim zákazníkům poskytujeme zcela bezplatně bezkonkurenční servis.
Ročně investujeme statisíce korun do údržby a obnovy našich výstavních areálů pod širým nebem, které jako jediný výrobce v republice provozujeme v takovém počtu a na takové rozloze. V každé vzorkovně funguje bezplatná poradenská služba, kam se můžete obrátit během sezóny šest dní v týdnu. Stejně tak šest dní v týdnu můžete naše zboží objednat a odvézt, přičemž 70 % nejprodávanějších prvků BEST naložíte ihned, bez čekání.

Na co by si měli stavebníci při výběru dlažby dávat pozor? Jakých nejčastějších chyb se dopouštějí?
Zahrada je často tím posledním, co je potřeba po dostavbě domu dořešit. Nezáleží na tom, zda rodina „utekla" z bytu do vlastního domu právě kvůli zahradě, nebo jsou pro ni terénní úpravy jen nutnou záležitostí. Výběru prvků pro veškeré zpevněné plochy i samotné realizaci je potřeba věnovat stejnou pozornost jako v předchozích letech stavbě samotného domu. Stejně jako dům, i zahrada bude sloužit generacím, které přijdou po nás. Nekvalitní dlažba nebo plotovka se pozná po několika zimách. Nekvalitní realizace může celou investici do kvalitních výrobků úplně znehodnotit. Propadne-li se díky nekvalitnímu podloží chodník, lze jej většinou přeložit. Popraská-li však chybně provedený plot, řešení je jediné – zbourat a začít znovu.

Je potřeba o stavby z prvků BEST dále pečovat?
Veškeré tvarovky BEST jsou mrazuvzdorné. Zároveň je během výroby hloubkově ošetřujeme speciální příměsí. Ta následně chrání výrobky před znečištěním a snižuje jejich nasákavost.
Na dlažby, obrubníky i schodiště můžete během mrazivého počasí bez obav používat standardní množství posypových solí. Takže jediná údržba spočívá v zametání a občasném čištění proudem vody. U vybraných nových a nejpoužívanějších dlažeb se speciálně zušlechtěným povrchem dokonce stačí nečistoty setřít a vše je jako nové.
Pokud přece jen chcete provést důkladný úklid i na své zahradě, nabízíme ojedinělou službu čistění dlažby profesionálním vysokotlakým čističem. Cena je velmi příznivá a je závislá na rozloze čištěné plochy, spotřebovaném materiálu a dopravě z nejbližšího závodu BEST.

Jaká je životnost dlažeb BEST?
Životnost našich výrobků je, v případě jejich správné montáže a následného používání, téměř neomezená. Beton je materiál prověřený tisíci lety, není to fenomén českých sídlišť. My „jen" jeho skvělé vlastnosti násobíme špičkovou technologií a propracovaným designem jej povyšujeme na skutečně moderní materiál, využitelný na každé stavbě.

Máte na webu galerii realizovaných staveb?
Naše internetová prezentace je nejživějším katalogem BEST. Nové snímky přidáváme průběžně jak do sekce významných referenčních staveb, tak do části věnované inspiraci. Hledáte-li na terasu dlažbu v hnědém odstínu nebo šedý plot, stačí své požadavky jednoduše označit a svou budoucí zahradu máte před sebou hned v několika variantách. A chcete-li si raději prolistovat katalog, napište nám, nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 848 848 a hned zítra vám odejde katalog poštou.

Své zákazníky si opravdu hýčkáte, chcete jim ještě něco vzkázat?
Pochopitelně velké poděkování. Samozřejmě všem, kteří nám již umožnili splnit jejich přání, a i těm, kteří nám v budoucnosti dovolí se o jejich zájem „poprat". Žádného zákazníka nebereme jako samozřejmost, každý z nich je pro nás jedinečný a zaslouží si prvotřídní servis a výrobky. A vždy s úsměvem.
www.best.info


Zeptejte se