Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Buďte originální a nechte si digitálně potisknout vrata!


Firma KRUŽÍK, s.r.o. přichází s revoluční novinkou - digitální potisk garážových vrat. Díky této službě můžete přizpůsobit design svých garážových vrat exteriéru svého domu, nebo třeba náladě. Přijďte se podívat na stavební veletrh IBF do Brna, do haly P na stánek č. 073, kde si můžete technologii DURAPRINT prohlédnout zblízka. 

Zcela nová a světově unikátní technologie využívající digitálního inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Tím se předchází vzniku napětí povrchového materiálu panelů, obzvláště v místech ohybů a ostrých hran (především u panelů drážka a kazeta).

Následně je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odolností jak proti UV záření, tak i proti oděru a otěru. Tisková technologie je schopna pracovat ve třech osách a s rozlišením 360 dpi, což umožnuje nadstandardně kvalitní rozlišení tisku na vratový panel. Toto rozlišení je v použití na vratovém panelu světově unikátní.

Jaké designy lze vytisknout?

Možnosti tisku jsou téměř neomezené. Je možno vytisknout například různé imitace dřeva, betonu, nerezových dekorů, libovolné obrázky, fotografie, nápisy, loga firem atd. Na datových podkladech pro tisk spolupracujeme s předními evropskými de- signéry a architekty.

Maximální potisknutelná délka vratového panelu: 7 500 mm.
Potisknutelné povrchy: hladký, woodgrain, stucco
Potisknutelné designy panelů: lamela, drážka, kazeta, V-profil, hladký bez prolisů

Existuje i možnost přetisknutí po libovolné době (například změna designu budovy či změna trendů). Vliv slunečního záření a dalších povětrnostních podmínek byl testován ve specializovaných zkušebnách pro ekvivalent 10 let s výbornými výsledky. Disponujeme týmem vlastních designérů a neustále sledujeme nové trendy.

Motivy Standard

Jedná se o ucelenou sadu standardních designů, které jsou nejčastěji používané pro povrchovou úpravu vrat. Motivy standard obsahují kompletní nabídku imitací dřeva, které v současnosti kašírujeme. Jejich velkou výhodou je výrazně nižší cena ve srovnání s kašírovanými fóliemi. Všechny námi vytvořené dekory dřeva jsou originální a jsou vyrobeny ze skutečných dřevěných textur.

Okénka jsou barevně shodná s tiskem na vratech, jelikož je použita stejná technologie tisku a zalakování PUR lakem. Máme vlastní CNC router, který umožňuje vyrobit jakékoliv rozměry a tvary oken na vrata.

Motivy Exclusive

Motivy exclusive jsou námi vyvinuté a vytvořené tak, aby uspokojily stále se rozšiřující poptávku po netradičních designech vrat, jako jsou například zkorodovaný ocelový plech CORTEN, vzhled betonu v různých variantách, design broušeného hliníku nebo zinkovaného plechu, karbon a jeho barevné modifikace, exotické dřeviny, kamenný nebo cihlový obklad, různé vektorové vzory atd.

Při použití nové technologie digitálního tisku neexistují žádná omezení, a proto se naše nabídka exkluzivních motivů neustále rozšiřuje tak, aby pokrývala měnící se požadavky našich zákazníků, architektů a designérů.

Motivy Individual

V případě individuálního designu je vše zcela v rukou zákazníka či architekta. Potřebujeme pouze, aby nám tisková data byla dodána buď ve vektorovém formátu nebo jako obrázek. V případě obrázků samozřejmě platí přímá úměra, že čím mají data vyšší rozlišení, tím je výsledný tisk kvalitnější. Tiskárna umí tisknout v rozlišení až 360 dpi, pro kvalitní tisk by však mělo stačit i rozlišení 200 dpi. Grafické podklady jsou následně zpracovány v našem oddělení přípravy tiskových dat a poté vytištěny na konkrétní vrata. Samozřejmostí je i to, že individuální motivy nebudou bez souhlasu zákazníka dále nikomu poskytnuty. Tímto si je schopen zákazník navrhnout zcela unikátní a jedinečná vrata.

Motivy individual jsou dobře použitelné i pro průmyslová vrata, kde se přímo nabízí tisk loga firmy, nebo nějaké firemní grafiky, číselné označení vrat, pokud jich je na jednom místě více, různé informační nápisy jako HASIČI, SERVIS a podobně.

10 důvodů, proč technologie DURA PRINT

1. Světově unikátní technologie pro potisk garážových a průmyslových vrat.
2. Chráněno užitným vzorem.
3. Neomezené možnosti a varianty tištěných motivů.
4. Každý si může nechat vyrobit vrata dle individuálního námětu s garancí, že taková vrata nebude mít nikdo jiný.
5. Záruka na povrchovou úpravu 10 let.
6. Možnost potisknout všechny druhy a povrchy panelů s rozlišením až 360 dpi.
7. Lze tisknout i příslušenství, jako například hliníková okénka.
8. Možnost přetisknutí motivu po libovolné době.
9. Použitelnost i pro průmyslová vrata, například loga firem.
10. Výroba vždy přesně na míru

Více informací se dozvíte z www.duraprint.cz.


Zeptejte se