Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Centrálek a GarageVac pomáhají s úklidem


CENTRÁLEK - MALÁ CENA, VELKÝ VÝKON


Centrální vysavač za cenu příručního! Za pouhých 4 995 Kč bez DPH si můžete dopřát hlavní výhody centrálního vysávání. Zapomeňte na příruční vysavače, přichází Centrálek!

Hlavním kladem Centálku je především pevné umístění sací jednotky. Při úklidu za sebou nemusíme tahat nemotorný přístroj. Uživatel manipuluje pouze s pružnou hadicí, jejíž délka se dá upravovat v rozmezí 2,5 – 12 metrů. Hadice je poddajná, takže nehrozí její poškození ani o roh stěny či nábytku. Nainstalování Centrálku mimo obytnou místnost navíc eliminuje víření ještě nevysátého prachu.


Instalace za 10 minut

Samotná montáž Centrálku nezabere více než 10 minut a zvládne ji bez problému každý. Základní model H se přichytí na stěnu jednoduše suchým zipem nebo pomocí čtyř šroubů, které se předvrtají jednoduše podle přiložené šablony. Pak už jen stačí zapojit pevný přívod do zásuvky a úklid může začít. V případě potřeby se dá vysavač velmi snadno odmontovat a přemístit podle libosti. Tělo Centrálku je vyrobeno z tvrzeného ABS plastu, takže je vysoce mechanicky odolné a trvanlivé.

Model F je možné instalovat do kuchyňské linky, skříně nebo jej zapustit do sádrokartonové příčky. Tělo vysavače tedy zcela splyne s okolím a estetický dojem je dokonalý.

Model RMH je zase možné propojit s trubním rozvodem s průměrem potrubí 50,8 mm. Na rozvod je pak možné připojit kromě vysavačových zásuvek i velmi oblíbenou štěrbinovou lopatku Vac Pan, která se zabudovává do soklu kuchyňské linky.


Malý rozměry a cenou, velký výkonem

Centrálek je nesmírně kompaktní, díky rozměrům 21/41/10 cm se uplatní i ve velmi malých bytech. Skladnost ovšem rozhodně není vykoupena kompromisy ve výkonnosti. Motor Centrálku poskytuje hodnotu sacího výkonu 400 Airwattů a sací podtlak 2,5 m/H2O. O filtraci vzduchu se starají sáčky o objemu 3,7 litru (oproti příručním vysavačům asi dvojnásobná kapacita) a na výfuku HEPA filtr. Vysávat je možné plochy až do velikosti 100 m2.

S úklidem Vám navíc pomůže chytré příslušenství - štěrbinový nástavec, kartáč nebo hubice na čalounění, či podlahové hubice.

Centrálek je k dostání v bílé nebo černé barvě za ceny od 4 995 korun bez DPH. Standardní záruku 3 roky lze prodloužit na 6 let.

GarageVac - POMOCNÍK PRO ÚKLID V GARÁŽI I PŘED NÍ


Za 6 666 Kč bez DPH si pořídíte vysavač, který v sobě spojuje výkon, snadnou obsluhu a jednoduchou instalaci.
Nemusíte jej nikam přenášet, proto nepřekáží. Za rozumné peníze nahradí centrální vysavač tam, kde už není jeho instalace možná. Manipulace puze s lehkou hadicí, která se natáhne z 2,5 m až na 12 me. Z jednoho místa umížní úklid až 100 m2. GarageVac je stejně jako Centrálek k dostání v bílé nebo černé barvě.

Výhradním dovozcem malých centrálních vysavačů InterVac a garážových vysavačů GarageVac je společnost Newag s. r. o., která působí na Českém trhu již téměř 19 let.
Pokud Vás Centrálek a GarageVac zaujal, zabrouzdejte na www.centralek.cz


Zeptejte se