Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Centrální vysavač Husky Cyklon2 s osvědčenou filtrací za akční cenu!


Využijte akci na neobyčejně silný centrální vysavač Husky Cyklon2 s osvědčenou filtrací se SILPURE filtrem, průmyslovým bypass motorem a zárukou 25 let! Dejte přednost kvalitě, výkonu a dlouhé životnosti před spotřebním zbožím. A získejte ZDARMA vysavačovovou sadu Premium 9,1 m (ušetříte 5 365 Kč).

A proč si pořídit právě centrální vysavač?

Centrální vysavače mají mnoho výhod oproti klasickým přenosným či robotickým vysavačům. Vycházejí všechny z jednoduchého principu, jehož důsledkem je čistý domov zbavený prachu a alergenů.

Princip vyfukování vysátého a přefiltrovaného vzduchu mimo byt či dům nám takový domov zaručí. Centrální vysavače nevíří prach, to je prostě fakt, který nejde zpochybnit. Veškerý vzduch s prachem, nečistotami, roztoči a alergeny je vysáván hubicí a velkým tahem silného motoru nasáván přes hadici a potrubí až do vysavačové jednotky, kde po přefiltrování opouští vysávaný objekt. Vysavačová jednotka, neboli vlastní centrální vysavač, je nejčastěji umístěna ve sklepě, garáži, komoře, pod schody, nebo v jiném nebytovém prostoru, takže ji při vysávání ani neslyšíme. Tím se stávají centrální vysavače nejzdravějšími vysavači pro váš domov.

Více informací je na ZDE.


Zeptejte se