Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Chcete mít moderní dům? Navštivte o víkendu veletrh v Plzni


Od pátku 12. října do neděle 14. října 2012 se promění Městská sportovní hala TJ Lokomotiva Plzeň a přilehlé venkovní plochy v ohromný veletržní areál, který bude hostit hned trojici veletrhů Moderní dům a byt, Moderní žena a gastrofestival Stůl plný dobrot. 

Náš stánek najdete ve veletržní hale, která je určena pro Moderní dům a byt. Zde se budeme prezentovat spolu s dalšími devadesáti firmami. K mání bude vše, co souvisí se stavbou nebo rekonstrukcí domu či bytu. Představíme zde jako tradičně nabídku projektů rodinných domů včetně dřevostaveb a doplňkových služeb. Chybět nebudou ani dodavatelé topných systémů, kotlů, tepelných čerpadel, infratopení, dřevěných i plastových oken a dveří, garážových vrat, tepelné izolace a stavební chemie. Pokud se chystáte pouze vylepšit své bydlení interiérovými úpravami, jistě vás bude veletrh inspirovat. Nebudou chybět třeba ani výrobci moderního i historického nábytku, sedacích a jídelních souprav, kuchyňských linek, vestavěných skříní, osvětlení, postelí a matrací.

V další hale proběhne veletrh Moderní žena, kde si budete moct pořídit třeba dětský a kojenecký textil, bižuterii, bytové doplňky, kosmetiku, koupit masáž či wellness stroj. Na třetí výstavní ploše proběhne gastrofestival Stůl plný dobrot, kde můžete ochutnat sýry, lázeňské oplatky, domácí koláčky, bezlepková jídla a další delikatesy.

Připravené je také předváděcí centrum Cechu malířů a lakýrníků, kteří vám zdarma předají informace nebo poradí s malováním, úpravami stěn, výběrem barev a se vším dalším souvisejícím.

A ve veletržní tombole je připraveno celkem sedm tisíc cen od vystavovatelů a sponzorů veletrhu.

Praktické informace

Název: Moderní dům a byt Plzeň

Podtitul: VI. ročník veletrhu bydlení a stavebnictví

Datum: 12. - 14. 10. 2012

Dny v týdnu: pátek, sobota, neděle

Město: Plzeň

Výstaviště: Městská sportovní hala TJ Lokomotiva, Úslavská 75

Vstupné: dospělí – 50 Kč, děti – 20 Kč

Otevírací hodiny: 9 – 18 hod

Zajímavost: pro rodiny s dětmi je připravený dětský koutek s hlídáním

Spojte příjemné s užitečným a navštivte trojici veletrhů Moderní dům a byt, Moderní žena a Stůl plný dobrot. Seznam vystavovatelů a další informace hledejte  na webu organizátorské firmy OMNIS.

Přijďte si pro katalog se slevou, DVD a 3D brýle zdarma, které získáte po konzultaci představ o vašem budoucím domově.

Na Vaši návštěvu se již zítra těší odborní konzultanti Vendula Babáková a Martin Bartek.


Zeptejte se