Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Chcete projekt vašeho domu v netradičním systému? Žádný problém!


Už jste slyšeli o tom, že jsou domy postavené z různých systémů, které se liší od těch obvyklých, jakými jsou cihly, tvárnice či klasické dřevěné systémy? Pokud se vám zalíbí některý z odlišných způsobů, projekt pro vámi zvolený systém připravíme ve variantě, jakou požadujete. 

Co třeba systém Modul-LEG®?

Konstrukční systém Modul-LEG® respektuje současné trendy ve stavebnictví (dřevostaveb) - nabízí ekologické a energeticky efektivní řešení obvodového pláště. Splňuje všechny požadavky technických norem z hlediska stability, únosnosti, tepelně-technických vlastností plášťů staveb, jako i požadavky na požární odolnost a hygienickou nezávadnost obytných prostorů.

Stavebnicový systém Modul-LEG® je unikátní a nejprodávanější systém pro výstavbu domu svépomocí. Výstavbu tímto stavebnicovým systémem zvládne naprosto každý. Například hrubá stavba rodinného domu při rozloze 100 m2 je ve 4 lidech hotova za pouhých 12 hodin. Nepotřebujete žádné složité a nákladné zařizování staveniště, jediné co potřebujete je parta kamarádů a základní nářadí. Stavební materiál systému Modul-LEG® je součástí dodávky.

Podívejte se v galerii, jak se například stavěl v systému Modul-Leg dům podle našeho projektu Bungalow 14. V tomto systému si můžete nechat dům postavit, ale také si ho můžete postavit svépomocí, kdy je díky přiložené technické dokumentaci stavba hrou.

Více informací o výstavbě v netradičních modulech vám rádi poskytneme prostřednictvím naší zákaznické linky 236 160 333.

Zdroj:
www.modul-leg.cz


Zeptejte se