Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Vyhrajte kamion izolace Isover!


Divize Isover skupiny Saint-Gobain spustila projekt Isover50, do kterého se mohou zapojit všichni, kteří se letos pustili či teprve pustí do rekonstrukce nebo stavby energeticky úsporného domu. Až na padesát odbornou porotou vybraných účastníků čeká kamion izolace zdarma. Isover celou akcí připomíná 50 let od zahájení výroby tepelných izolací z minerálních vláken ve svém výrobním závodě v Častolovicích a nástup nového trendu ve stavebnictví v podobě multi-komfortního bydlení.

Do akce Isover50 se do 31. října letošního roku může přihlásit každý, kdo staví nebo rekonstruuje dům. „Přihlášené domy mohou být v různé fázi rozestavěnosti. Podmínkou zapojení je pouze splnění energetické náročnosti budovy (A – novostavby, A nebo B - rekonstrukce) a dodání potřebných podkladů, například projektové dokumentace, základního popisu řešení domu či vizualizace stavby," upřesňuje pravidla pro zapojení do akce ředitel marketingu Divize Isover Libor Urbášek.

V průběhu trvání akce budou z registrovaných účastníků pravidelně vybíráni výherci, a to odbornou porotou na základě předem stanovených kritérií. Mezi ta patří architektonické řešení, stavebně-technické řešení, kvalita vnitřního prostředí a energetická náročnost novostaveb či rekonstruovaných domů. Odbornou porotu pak tvoří Ing. arch. Josef Smola, Ing. Roman Šubrt, Ing. Jan Bárta, Jiří Ladman a Ing. Libor Urbášek.Hlavní cenou pro až 50 výherců je kamion tepelné izolace zdarma. Každý zaregistrovaný účastník navíc získá slevu 50 – 58 % na vybrané izolační materiály od společnosti Isover a další benefity.Akce Isover50 běží od 15. ledna 2016, nyní společnost spustila stránky www.isover50.cz, na kterých se mohou zájemci přihlásit, a to až do konce října 2016.

Akcí Isover50 chce výrobce izolací podpořit výstavbu kvalitních nízkoenergetických staveb, které zaručí pohodlné a komfortní bydlení po všech stránkách díky kvalitní izolaci Isover. Multi-komfortní dům (více info v příloze) se vyznačuje vysokou kvalitou provedení stavby či rekonstrukce, nízkou energetickou náročností, odhlučněním, světelnou i tepelnou pohodou, dlouhou životností, nízkými emisemi CO2 a vysokou kvalitou vnitřního prostředí díky čerstvému vzduchu zajištěného řízeným větráním.

Zaregistrujte se do akce Isover 50 a okamžitě získáte!*

1. Slevu ve výši 50 – 58 % na následující izolační materiály Isover:

  • Šikmé střechy, stropy, příčky: Isover Domo Plus, Isover Domo, Isover Orsik, Isover Orset
  • Kontaktní fasády: Isover TF Profi, Isover EPS 70F, Isover GreyWall
  • Větrané fasády: Isover UNI
  • Sokl, základy: Isover EPS Sokl 3000, Isover EPS Perimetr
  • Podlahy, ploché střechy: Isover EPS 100S, Isover Grey 100, Isover N (pouze podlahy)


2. Technické poradenství Isover

3. Možnost termovizního měření

Isover slaví 50 let na českém trhu a při té příležitosti podpoří stavby nebo rekonstrukce kvalitních energeticky úsporných domů. Neváhejte a zaregistrujte se na www.isover50.cz.

*Základní podmínkou pro registraci je splnění energetické náročnosti:
Novostavby
PENB – A
Rekonstrukce PENB – A nebo B

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O skupině Saint-Gobain a divizi Isover

První linka na výrobu čedičové izolační vlny byla v Častolovicích spuštěna v roce 1966, v nově vzniklém závodě Stavební izolace n.p. Praha. Tepelné izolace se tak v Častolovicích vyrábějí již 50 let. Historie výroby stavebních materiálů zde však začíná dříve, a to v 19. století, po vynálezu eternitu a založení továrny na výrobu dehtových výrobků.

Od roku 2012 je pak Divize ISOVER součástí akciové společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. V České republice působí Skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 6 společností spravujících 14 výrobních závodů, 9 značek s téměř 3600 zaměstnanci. Její roční obrat přesahuje 16 mld. Kč. Skupina Saint-Gobain navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí po celé republice. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl a systémy zásobování vodou.

Skupina Saint-Gobain v roce 2016 na základě přísného a nezávislého auditu získala certifikaci TOP EMPLOYER 2016. Tato certifikace potvrzuje výjimečné zaměstnanecké podmínky a zaměstnanecké benefity poskytované skupinou Saint-Gobain svým zaměstnancům.

www.isover.cz


Zeptejte se