Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Alfa 2 už stavebníkům vydělává a čeká na vaši návštěvu


Ve druhé polovině srpna proběhlo slavnostní předání rodinného domu ALFA 2, který byl v provedení INDIVIDUAL 2012 postavený společností NATUR HOUSE, s.r.o. v Karlových Varech. Celková doba výstavby byla necelé 3 měsíce. Jde o krátký čas, když vezmeme v úvahu, že kompletní projektová dokumentace zahrnuje zapracované klientské změny. Těmi jsou například vstup z úklidové komory do garáže a zhotovení třetího nadzemního podlaží v půdním prostoru.

Moderní, patrovou dřevostavbu ALFA 2 již několik týdnů obývá rodina Regietova. Jejich cesta do vysněného domova se bohužel neobešla bez komplikací. Regietovi byli velice tlačeni časem dokončení stavby, protože museli opustit pronajatý byt v centru města. Na vybudování nového domova tak měli stanovený maximální termín 6 měsíců včetně vyřízení stavebního povolení. I když byla zahrnuta časová rezerva pro kvalitní zpracování celé stavby, vyskytly se v Karlových Varech nemalé potíže s věcným břemenem příjezdové cesty při vyřizování stavebního povolení. Tato byrokratická záležitost zbytečně celou stavbu "vyhrotila" a bohužel i prodražila celkovou výstavbu. Legislativa, která obvykle zabere maximálně měsíc, se zde prodloužila na měsíce čtyři!

S nasazením veškerého úsilí stavební společnosti NATUR HOUSE a rodiny samotné se konečně v průběhu odpoledních hodin 17. 8. 2012 Regietovi do domu nastěhovali. Během výstavby se stavitelům podařilo navázat s rodinou silné pouto, což je velkou výhodou v souvislosti s další spoluprací – provozováním vzorového domu.

Otevírací hodiny vzorové dřevostavby ALFA 2

Každé pondělí od 10 do 18 hodin.

Mimo tuto dobu lze dohodnout návštěva prostřednictvím e-mailu: regieta@natur-house.cz
Další informace o vzorovém domě a jeho provozu získáte na zákaznické lince 236 160 333.

Adresa: Spálená ulice, Karlovy Vary – Doubí, 360 07

Více fotografií, které mapují průběh výstavby od položení základové desky až po vysvěcení domu knězem za přítomnosti celé rodiny, si prohlédněte spolu s kartou domu.

Doplňující informace k projektu výstavby vzorových rodinných domů ve 14 krajích jsou k dispozici také na webu stavební společnosti NATUR HOUSE, s.r.o.

Podrobnosti vám poskytne i pan Jiří Kohoutek, jednatel firmy NATUR HOUSE - tel.: +420 725 175 174, e-mail: kohoutek@natur-house.cz


Zeptejte se