Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Dřevostavby 2013 potvrdily zájem o přírodní materiály


V průběhu 21. - 24. 2. 2013 se na pražském holešovickém výstavišti vystřídala velká spousta vystavovatelů v rámci 8. mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií, jejichž předmět činnosti je úzce spojený se dřevem.

Exhibice byla velmi úspěšná a propojení našeho veletržního prostoru se stánkem firmy DEK panel  se ukázalo jako velice dobrý tah. Podařilo se vytvořit atraktivní prostor, který přitahoval pozornost davů lidí. A tak není divu, že jsme posbírali velkou spoustu kontaktů potenciálních stavebníků a ustálili jsme či prohloubili spolupráci s partnery.

Naši odborní projektanti se po celou dobu "odlepili" od konzultačních stolečků opravdu jen kvůli nutným přestávkám, protože jinak zodpověděli stovky dotazů budoucích stavebníků. Nejčastěji padla otázka, která se týkala propojení široké škály našich typových projektů a právě dřeva. Velký zájem vzbudily tištěné brožury s tzv. rozšířenou realitou, pro které se někteří návštěvníci dokonce vraceli. A při té příležitosti si domlouvali termíny bezplatných osobních konzultací.

Kdyby do konání veletrhu nezasáhla příroda, konkrétně nedělní sněhová kalamita, veletržní haly by praskaly ve švech i v tento den.

Sledujte náš web i nadále, aby vám neunikla budoucí příležitost osobního setkání s odbornými konzultanty v rámci regionální výstavy nebo veletrhu.

 

 


Zeptejte se