Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

FOR ARCH 2011


Veletrh FOR ARCH začíná 21. a končí 25. 9. 2011, my budeme u toho a Vy se podívejte co jsme pro vás připravili...


Najdete nás: stánek č.1, HALA 1A, PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

Přijďte se poradit o výběru rodinného domu

Plánujete výstavbu rodinného domu a máte obavy ze spousty problémů, které by mohly vzniknout?

Přijďte za námi, poradíme Vám! Pokusíme se Vás seznámit krůček po krůčku se všemi záležitostmi ještě před zahájením vlastní stavby.

Vezměte si s sebou informace o Vašem pozemku (např. geometrický plán) a poradíme Vám, co všechno potřebujete pro zahájení stavebního řízení, pomůžeme s volbou výběru vhodného domu a jeho úpravami. Každého, kdo využije této bezplatné konzultace, odměníme nejen dobrou kávou, ale i malým dárkem.


Každý den pro Vás prezentace v 3D centru


Program 3D Centra

Středa 21. 9. 2011
3D VIZUALIZACE, VIZUALIZACE A NÁVRHY ZAHRAD
prezentace možností a moderních trendů použití 3D vizualizace v architektuře

Čtvrtek 22. 9. 2011
VŠE PRO DEVELOPERSKÉ PROJEKTY (PROLOKALITY.CZ)
prezentace komplexních služeb pro developery, investory a realitní kanceláře připravující prodej pozemků, domů, lokalit a satelitů

Pátek 23. 9. 2011
INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ
za 44 900 Kč do 22 dnů!
VÝSTAVNÍ AKCE: rychlé a levné zpracování individuálního projektu podle vašich představ

Sobota 24. 9. 2011
ÚPRAVY VIZUALIZACÍ DOMŮ, NÁVRHY ZAHRAD
prezentace vizualizace domů, zahrad, kompletního pozemku, poradna

Neděle 25. 9. 2011
ÚPRAVY VIZUALIZACÍ DOMŮ, NÁVRHY ZAHRAD
prezentace vizualizace domů, zahrad, kompletního pozemku, poradna

detailní obsah programu


ZDARMA prezentační DVD, DŮM A ZAHRADA speciál ve 3D

Každý příchozí, který uvažuje o výstavbě rodinného domu a navštíví náš stánek, obdrží ZDARMA prezentační DVD „Snadné jako hra“ pro PC i stolní DVD přehrávač. DVD obsahuje interaktivní aplikaci, ve které Vás Gábinka provede kompletní nabídkou, výhodami projektů rodinných domů a kompletními službami pro zahájení stavebního řízení společnosti G SERVIS.

A to není všechno! Prvních 300 stavebníků denně obdrží ZDARMA časopis DŮM A ZAHRADA speciál ve 3D včetně anaglyfických 3D Brýlí!


Dárek pro zákazníky, pro Vás!

Každý zákazník, který si na výstavě objedná projekt rodinného domu, obdrží dárek v podobě velice kvalitního bílého vína Müller Thurgau, ročník 2009 z vinařství Anselmann nebo Modrý portugal Rosé 2009 (Portugieser Weisserbst).

Müller Thurgau, ročník 2009 z vinařství Anselmann v hodnotě 149 Kč. Víno bylo oceněno stříbrnou mincí německé vinařské komory. Jedná se o krásnou svěží müllerku s mimořádnými ovocnými tóny. Víno je určeno ke každodennímu pití k prosté stravě i společenské zábavě. Hodí se k předkrmům, zeleninovým polévkám, k rybě nebo k bílým měkkým sýrům.Tato müllerka má přiměřený obsah kyselin s užšími tóny muškátově ovocných vůní s hladkým odchodem, který vyvolává dojem šťavnatosti a pobízí k dalšímu doušku.

Modrý portugal Rosé 2009 (Portugieser Weisserbst), v hodnotě 159 Kč, je klasické roséčko z Pfalzu v nejlepší formě. Víno bylo ceněno stříbrnou mincí něměcké vinařské komory. Modrý portugal je oblíbenou odrůdou, která je považována za jeden z tradičních pokladů německého vinařství.
Toto vínečko brilantní zářivě lososové barvy okouzlí ve vůni krásnými ovocnými tóny, které připomínají jahody a zralé třešně.
Jemná sametová chuť s decentním zbytkovým cukrem dotvoří vjemy z tohoto vína k dokonalosti. Pití takového vínečka se stává opravdovým požitkem. Doporučujeme k letním salátům, drůbeži a světlým masům. Ideální teplota vína je 8 - 10 °C

Kompletní nabídka kvalitních vín na www.vinosnu.cz


Kupte projekt rodinného domu a nadělte si nový Ford Focus Kombi pod stromeček!

Nepřehlédněte šanci na výhru nového vozu Ford Focus Kombi v hodnotě 550 tis. a dalších hodnotných měsíčně rozdávaných cen. Jak na to? A pozor, ve vstupní hale si můžete konkrétní auto osahat.


Přijďte si pro katalog Rodinné domy 2011 se SLEVOU 40 %!!!

V průběhu veletrhu si můžete koupit katalog Rodinné domy 2011 za zvýhodněnou cenu 119 Kč, můžete načerpat doplňující informace, které ještě potřebujete před koupí projektu vědět, nebo si jen udělat obrázek o komplexnosti služeb firmy G SERVIS CZ.


Individuální projekt domu za 44 900 Kč do 22 dnů!

Nedokážete se ve velké nabídce typových projektů rodinných domů zorientovat? Máte vlastní představu o budoucím domě nebo specifický pozemek?

Právě Vy budete mít v pátek 22. 9. 2011 možnost během výstavy využít první konzultaci s architektem. Vaše představy zhodnotíme v podobě individuálního projektu rodinného domu v akční ceně 44 900 Kč a termínu dodání již do 22 pracovních dnů! Zní to neuvěřitelně? Přesvědčte se, že dodavatel s nejširší nabídkou typových projektů umí rychle, levně a kvalitně reagovat i na Vaše individuální požadavky.

Těšíme se na Vás!


Zeptejte se