Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

FOR ARCH 2012 – úspěšně jsme zdolali veletržní vrchol


Hlavní motto "Vše o nízkoenergetickém stavění" předznamenalo letošní zaměření veletrhu, který stejně jako v předchozích ročnících zmapoval nové trendy a situaci v oblasti stavebnictví.

Veletrhu se zúčastnilo ohromné množství návštěvníků, jejichž skladba byla pestrá. To znamená, že se na výstavě objevili lidé všech věkových skupin počínaje studenty, kteří se přišli inspirovat novinkami, dále mladými lidmi hledajícími možnosti nového bydlení, přes páry středního věku až po starší lidi, kteří se zajímali především o přízemní domy – bungalovy.

Ze strany několika stovek návštěvníků byl v průběhu pěti dnů velký zájem o přímé konzultace s našimi odborníky. Přesně 120 konzultací jsme zvládli realizovat přímo na místě. Zákazníci si rovnou odnášeli katalogy v tištěné formě nebo na DVD. Kladné ohlasy sklidila také soutěž, kterou jsme pořádali ve spolupráci s Hypocentrem Modrá pyramida. Každý den a každou hodinu jsme losovali z vyplněných anketních lístků výherce katalogu Rodinné domy 2012, dále lahve vína Anselmann a cestovní tašky Elan.

O hlavní anketní ceny se losovalo v sobotu 22. 9. 2012 na konci výstavy. Hodnotné vouchery jsme již rozeslali a gratulujeme výhercům:

1. Typový projekt domu G SERVIS v hodnotě 24 900 Kč - David Šenk, Brandýs nad Labem
2. Novou službu Model pozemku v hodnotě 23 980 Kč - Maria Machainová, Praha 3
3. Projekt osazení domu na pozemek v hodnotě 9 900 Kč - Ingrid Syrovátková, Praha 19

Nemáme dost, a tak se již nyní připravujeme na Krkonošský veletrh, který ve dnech 5. - 6. 10. 2012 hostí trutnovské Společenské centrum Uffo. Chcete-li vidět víc, prostudujte naši pozvánku.


Zeptejte se