Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

FOR ARCH navštívilo přes 70 000 návštěvníků


Již 24. mezinárodní stavební veletrh překvapil své návštěvníky rozmanitostí a také počtem vystavovatelů. Těch bylo celkem 809, z čehož ze zahraničí přijelo nabídnout své produkty a služby 46 firem.

Tento ročník mezinárodního veletrhu byl zaměřen na téma: „Rekonstrukce a revitalizace". I tak se ale našlo mnoho návštěvníků, kteří se přišli inspirovat před stavbou rodinného domu a načerpat tak mnoho důležitých informací a rad. Stánek společnosti G SERVIS CZ jim byl k dispozici na svém tradičním místě v hale 1A na místě 1.

Tak jako na všech ostatních veletrzích se zákazníci mohli sejít s našimi odbornými konzultanty, zakoupit si katalog Rodinné domy 2013 za zvýhodněnou cenu či si vyzkoušet naše domy v multimediálním centru rozšířené reality

A jako bonus jsme s našimi návštěvníky soutěžili o ceny v celkové hodnotě skoro 80 000 Kč! Každý den jsme losovali pět katalogů Rodinné domy 2013 a výherci hlavních cen byli vylosováni v sobotu v 15.00 hod. těsně před závěrem samotného veletrhu.

Dovolte nám seznámit vás s těmito výherci:

Eva Hudíková - Studie individuálního projektu od architekta
František Kanta - Typový projekt domu dle vlastního výběru
Pavel Bludský - služba Model pozemku

Výhercům gratulujeme a tímto také děkujeme všem soutěžícím, kteří se u nás na stánku zastavili a zkusili své štěstí ve hře.


Zeptejte se