Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

FOR PASIV 2016 - nabídka pro vystavovatele


Vystavujte na FOR PASIV 2016 za výhodnou cenu!

Společně s naším partnerem, společností ABF, která je pořadatelem veletrhu FOR PASIV jsme pro vás vyjednali zvýhodněnou cenovou nabídku na pronájem výstavní plochy a stavbu kompletních expozic. Ušetříte až 500 Kč/m2 při objednání plochy a až 15 000 Kč v případě kompletní expozice.ZDE si stáhněte formulář na objednání výstavní plochy.

TADY je ke stažení formulář pro výhodnou objednávku expozice.

FOR PASIV 2016 se zaměřením na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy

Zaměření 4. ročníku veletrhu FOR PASIV 2016 v pražských Letňanech (PVA Expo Praha) je na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy - téma "Jak se žije v pasivních domech" „Udržitelné stavění". Není tedy divu, že opět nebudou chybět prestižní firmy z oboru a ani široká mediální podpora, stejně jako záštity a odborní partneři.

FOR PASIV
je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kdo se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.

Atraktivní doprovodný program a souběžné veletrhy

Veletrh FOR PASIV nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. Jeho součástí bude konference „Jak se žije v pasivních domech" a poradenské centrum, které připravujeme ve spolupráci s aliancí BAHAL a CENTREM PASIVNÍHO DOMU, kde získají návštěvníci odpovědi na své otázky.

Souběžně s veletrhem FOR PASIV 2016 bude probíhat i veletr CESTY DŘEVA a STŘECHY PRAHA. Součástí souběhu veletrhů bude i okresní kolo velmi oblíbené soutěže učňů ve stavebnictví SUSO.

Díky tomuto zaměření veletrhů obsáhne souběh obor stavění a rekonstrukce standardních, nízkoenergetických, pasivních či nulových staveb do A do Z.


Zeptejte se