Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

G SERVIS v terénu


Naše práce není jen o tom vyřizovat objednávky, kreslit z tepla kanceláře a přijímat návštěvy z řad klientů a partnerů. Z tepla kanceláře si projektant ani obchodník neověří, zda to, co nabízíme teoreticky, funguje i v praxi.

Před dvěma týdny se tak celý náš brněnský a pražský tým opět vydal do terénu. Čekala nás návštěva partnerské firmy, kde se zakázky na projekty pod rukama rodiny Zápotockých mění ve skutečnost. Archservis je totiž nejen jednou z našich konzultačních kanceláří, ale i realizační firmou.

Hlavní důvod naší cesty však byl navštívit stavby domů Pozitiv a Lyra 2 a dokončený individuální projekt, na kterých si projektanti chtěli ověřit, jak naše dokumentace pomáhá v praxi při realizaci. Všechny tři domy jsou v různém stádiu, což je jak pro projektanty, tak pro náš obchodní tým super škola, abychom zjistili, jak se projekt vyvíjí a s čím se může investor a firma při stavbě potkat, i jak fungují některé naše vychytávky v praxi.

Z celého dne vám nabízíme fotogalerii a krátké video. Na našem Facebooku pak najdete i záznam živého vysílání z domů Pozitiv a Lyra 2.

Pokud právě stavíte podle našeho projektu, nebo už bydlíte, ozvěte se nám na e-mail můjpribeh@gservis.cz! Rádi navštívíme i vás, abyste se mohli i vy podělit s ostatními o vaši zkušenost se stavbou podle našich projektů.

Váš G SERVIS tým


Zeptejte se