Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

GarageVac - váš neocenitelný pomocník v domácnostiNepromeškejte šanci! GarageVaců za cenu 2 990 Kč je pouze omezený počet. Volejte ihned 800 139 076.

Zapomněli jste při realizaci svého domu na centrální vysavač nebo vám chybí v později dostavěné garáži vývod? Nebuďte zoufalí. Společnost NEWAG přináší řešení i pro vás.

Revoluční novinka GarageVac chytře využívá centralizace sací jednotky např. v garáži, skladu nebo dílně. Na tělo GarageVacu, který je připevněn ke stěně, je napojena elastická pružná hadice o celkové délce 12 m. Hadice je lehká, takže se s ní velice snadno manipuluje a obsluhující tak nemusí za sebou "tahat" celý vysavač, tak jak je zvyklý celý život. Z jednoho místa vysajete až 100 m2!

Obzvlášť při úklidu auta nebo garáže, kde jste dříve manipulovali s těžkým vysavačem, oceníte tento patent. Po dokončení úklidu se hadice smrští na délku 2,5 metru a pohodlně se uloží a přichytí na tělo GarageVacu.

K dispozici je samozřejmě mnoho typů příslušenství a GarageVac je dostupný v několika barevných variantách.

Neváhejte a využijte výjimečné 50% slevy na tento produkt. Za cenu 2 990 Kč je k dispozici pouze omezené množství vysavačů GarageVac.

 Více informací se dozvíte na www.garagevac.cz a informační lince 800 139 076.


Zeptejte se