Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

ISOVER Vás sve na veletrh FOR ARCH do haly 1, stánek B21


ISOVER bude opět na veletrhu FOR ARCH

ISOVER se po několika letech opět chystá na stavební veletrh FOR ARCH, který se bude konat v pražském výstavišti v Letňanech od 19. do 23. září letošního roku.

FOR ARCH je největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v ČR s účastí zahraničních vystavovatelů, který má současně i nejdelší tradici v České republice, letošní ročník má pořadové číslo už 28. Součástí veletrhu bude i bohatý doprovodný program, ISOVER bude partnerem hned několika konferencí.

V první den konání veletrhu bude Zlatým partnerem Konference ředitelů projektových společností, kde budou prezentovány výsledky studie projektových společností za letošní rok. Ve čtvrtek 21. září 2017 je pak ISOVER partnerem konference Požární bezpečnost staveb, která se bude věnovat problematice dřevostaveb, kabelových rozvodů a požárně bezpečnostních zařízení v rámci únikových cest, kde budou zástupci divize ISOVER mít i dvě odborné přednášky.

Vytiskněte si vstupenku ZDARMA a přijďte nás navštívit do haly 1, stánek B21. Těšíme se na Vás na letošním veletrhu FOR ARCH!

Kdy: 19. 9. 2017, 13.30–15.00 hodin
Kde: 
PVA EXPO PRAHA, Praha 9-Letňany – konferenční sál 2
Na konferenci se prosím registrujte na AZ PROMO.


www.isover.cz


Zeptejte se