Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Jak jednoduše získat projekt pasivního rodinného domu s dotací?


Nikdy nebylo pořízení rodinného domu v pasivním energetickém standardu výhodnější než dnes. Pokud zrovna přemýšlíte o stavbě vlastního rodinného bydlení, můžete za minimální náklady žít ve zdravém vnitřním prostředí pasivního domu, přitom případné vyšší náklady na jeho pořízení dorovnat dotací Nová zelená úsporám. Nejsnazší cestou k získání prověřeného projektu je výběr z našeho katalogu.

Výběr Vašeho domu může začít prolistováním katalogu Projekty pasivních domů 2016. Ke každému domu z katalogu pak získáte projekt v exkluzivním balení, kde je v několika vyhotoveních kompletní projektová dokumentace. Opominout nelze ani projekt osazení domu na Váš pozemek, který je vždy unikátní, a také průkaz energetické náročnosti domu. Zelená složka projektu obsahuje navíc dokumenty nutné k vyřízení žádosti o dotaci Nová zelená úsporám. Je to energetický posudek a krycí list technických parametrů.

Podávat žádost o dotaci však sami nemusíte. V ceně projektu je i vyřízení žádosti Nová zelená úsporám, kterým pověříte naše experty přiloženou plnou mocí. Dotaci lze získat nejen na samotný rodinný dům, ale také na projekt, což reálně snižuje cenu projektové dokumentace. Po započítání dotace ji pořídíte za pouhých 34 700 korun.

Více o našich projektech typových pasivních domů je ve videu:

Převzato z  http://stavba.tzb-info.czZeptejte se