Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Jak vybrat nové interiérové dveře, abyste je hned nemuseli měnit?


Soudobé povrchové úpravy jsou opravdu úžasné, ale byla by škoda, kdybyste při nákupu nových dveří do vaší domácnosti řešili jen pohledovou stránku věci. Nad čím byste se měli zamyslet?

Jedním ze současných bytových trendů je dokonalá nápodoba přírody, což se projevuje i v segmentu interiérových dveří a jejich povrchových úprav. Co si budeme povídat, v našich interiérech jsou umělé materiály i praktičtější, než kdyby byl povrch třeba z dýhy. A co ještě řešit při výběru interiérových dveří?

Podle charakteru místnosti

V ložnici nebo pracovně chcete klid, v koupelně zase potřebujete dveře odolné vodě a vlhku, v dětském pokoji byste možná ocenili takový předěl místností, který vydrží hrátky vašich ratolestí. Anebo snad máte doma mazlíčka? Podle svých požadavků vybírejte i dveře – speciální, tedy například zvukově izolační, s klimatickou úpravou, více mechanicky odolné, případně i protipožární.

Celý článek si můžete dočíst ZDE.

A dozvíte se v něm třeba i následující informaci:
"Proč je ale lepší volit certifikované prodejce výrobců dveří? Ti by o jednotlivých produktech měli nejvíce vědět, a tak vám dokázat nejlépe poradit. „Stejně tak montáž dveří vložte do rukou odborníků, kteří prostor i zaměří. U některých firem se vám tím zvýší záruka až na 5 let,“ uvádí Tomáš Rozsíval ze společnosti G Servis."

Zdroj: Prozeny.cz 

Interiérový design je samozřejmě rovněž součástí nabídky námi dodávaných služeb


Zeptejte se