Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Jsme kvalitní firma. Přesvědčte se!


V rámci snahy o zkvalitňování našich služeb jsme i tento rok součástí programu Kvalitní firma - ověřeno zákazníky. Díky pozitivním referencím, které jsme od Vás, našich zákazníků, obdrželi, jsme byli certifikováni prestižní značkou Kvalitní firma. Toto ocenění nás nejen těší, ale zároveň zavazuje udržet a neustále zvyšovat kvalitu našich produktů i služeb.

Z analýz a hodnocení G SERVISu koncovými zákazníky (doporučuje nás 93 % respondentů!) a partnerskými firmami (doporučuje nás 100 % firem!) jsme uspěli a podařilo se nám obhájit certifikát Kvalitní firma 2015.

Naše společnost byla ověřena v následujících oblastech:

 • Kvalita katalogu rodinných domů
 • Zpracování dodaného projektu
 • Kvalita poskytovaných služeb
 • Dodržování dohod
 • Chování pracovníků a zaměstnanců
 • Řešení případných problémů / reklamací
 • Rozsah aktualit, poskytovaných informací a zasílaných novinek


Co to pro vás, naše zákazníky, znamená a proč byste měli zvolit právě nás?

Objednané služby vám budou doručeny vždy včas, v kvalitě a ceně, kterou požadujete a byla vám přislíbena. Společnost je ideálním a ověřeným partnerem.

Co to znamená pro naše partnery?
Objednané služby jim budou doručeny vždy v čas, v kvalitě a ceně, kterou požadují a byla jim přislíbena. Společnost je ideálním a ověřeným partnerem.


Certifikaci a značku Kvalitní firma udělují skuteční zákazníci kvalitních firem. Tím je zajištěna objektivita, ověřitelnost a nezávislost.

Spolu se ziskem ocenění Kvalitní firma jsme se zavázali dodržovat zásady kvality, stanovené v základním dokumentu asociace – Kodexu kvality APC. Ty zahrnují zejména základní etické normy a způsoby komunikace naší společnosti se zákazníky:

 • Budovat důvěru
 • Neklamat v reklamě
 • Pravdivě informovat
 • Být transparentní
 • Dodržovat dohody
 • Komunikovat
 • Chránit privátní data
 • Být bezúhonný

Samotnou účastí v programu Kvalitní firma "neseme svoji kůži na trh", neboť všichni naši zákazníci mají jedinečnou možnost informovat certifikační autoritu v případě, kdy byli nespokojeni a kdy podle nich byla některá ze zásad Kodexu kvality APC porušena. Stejně tak se zákazníci mohou podílet na udržení kvality naší společnosti a podávat doporučení na zkvalitňování naší činnosti.


Cílem certifikace Kvalitní firma je přispět k takovému prostředí, ve kterém si mohou subjekty na trhu důvěřovat a které tvoří dynamický a vyspělý trh. Jsme rádi, že k takovému cíli přispíváme i my.

Pár ohlasů našich spokojených zákazníků:

Martin Baláž: "Od začátku až do konce bezproblémová spolupráce, vše klaplo tak, jak jsme se domluvili – termíny i všechny podmínky, nemám jedinou výhradu ani výtku, maximální spokojenost."

Petr Burda: "Určitě je to profesionální firma, která ví, co dělá a dokáže nabídnout maximum. Myslím si, že vyhoví každému požadavku zákazníků."

Veronika Haklová: "Spolupráce s firmou G SERVIS CZ, s.r.o. byla bez problémů, cokoli bylo potřeba vyřešit, vyřešilo se k oboustranné spokojenosti, kvalitní přístup."

Jitka Kubínová:
"Mám pro firmu G SERVIS CZ, s.r.o. jen kladná hodnocení. Kdykoliv jsem potřebovala radu, vždy jsem se setkala s perfektním, vstřícným a vynikajícím chováním pracovníků. Jsem opravdu nadšená a nemluvím jen za sebe, ale samozřejmě i za syna. Všechno dodrželi, takže z naší strany opravdu perfektní, kladné hodnocení. Nemůžu říct jedinou zápornou věc.

Jakub Hejna: "Vše v pořádku, termínově i projektově, bez problémů."

František Hrubý: „Se spoluprací s firmou G SERVIS CZ, s.r.o. jsem byl spokojen, byli ochotní, vše proběhlo k mé
spokojenosti."

Simona Borská: "Naprostá spokojenost, rychlé služby."

CRC Consulting - p. Schreiber, Marianna Schreiberová: "Kdybych ještě někdy potřeboval další projekt, tak zase půjdu k firmě G SERVIS CZ, sr.o."

Kateřina Fedorová: „Jsou rychlí, spolehliví a v případě problémů není potíž se domluvit a najít společnou cestu."


Hlasové nahrávky  jsou pro zájemce o více informací ZDE.


Velkou radost nám udělal také doprovodný dopis od  Ing. Jany Klasové, Prezident pro APC Customers feedback a Ambasador značky Kvalitní firma, který si můžete přečíst v příloze.

Zdroj:  APC Asociace pro certifikaci a.s.
Foto:
archiv Kvalitní firma a Shutterstock


Zeptejte se