Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Kdy je nejlepší čas pro pořízení klimatizace? Právě teď!


S nástupem podzimu uvažujeme spíše o tom, jak vyhřát svůj domov. Měli byste však vědět, že je to také velmi vhodná doba pro řešení klimatizace. Na podzim je o klimatizace nižší zájem, než s příchodem teplých dní. Využijte proto volnější kapacity montážníků i výhodnějších podmínek. Máte proto čas zvážit výběr vhodného modelu a vybrat si instalační firmu, který vám profesionálně zpracuje technické řešení a cenovou nabídku.

V zimním nebo přechodném období můžete navíc s klimatizací, která úsporně pracuje na principu tepelného čerpadla, také ekonomicky vytápět. Parné léto tak můžete očekávat ve Vaší příjemně klimatizované oáze. Ve spolupráci s profesionálně proškolenými Home Comfor Expert partnery firmy Daikin jsme pro vás připravili tuto nabídku:

  • Zpracování Projektu chlazení do projektu rodinného domu zdarma.
  • Sleva 20% na klimatizace Daikin při nákupu u doporučeného Home Comfor Expert partnera do konce února 2020.

Pro uplatnění slevy 20% kontaktujte společnost Daikin na čísle 221 715 757 nebo emailu aidossuly.m@daikin.cz. Doporučí vám montážní firmy ve vašem regionu.

Pro další informace o Projektu chlazení ZDARMA ve vašem projektu rodinného domu kontaktujte naši zákaznickou linku 236 160 333.


Zeptejte se