Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Kroky veletržních návštěvníků směřují už v pátek do Přerova


Výstaviště Přerov bude patřit ve dnech 15. - 17. června 2012 Přerovskému veletrhu - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT, který nese podtitul Stavba, Bydlení, Zahrada, Hobby, Auta, Zábava. Tato víkendová akce je určena návštěvám celých rodin z Přerova a spádového okolí. Svoji nabídku zde představí firmy z oblasti stavebnictví a bydlení i místní firmy bez rozdílu zaměření.


Na výstavě POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT se návštěvníci mohou seznámit se širokou nabídkou stavebních materiálů a technologií - zdících materiálů, střešních systémů, oken a dveří, zateplování, sanace a hydroizolací, stavební chemie, zateplení lodžií, garážových vrat. Najdou zde i vybavení koupelen, sanitu, obklady, dlažbu, stínící techniku. Nebude chybět vybavení interiérů - nábytek, zdravé spaní - postele, matrace, bytové doplňky. Zajímavá je nabídka typových domů zejména nízkoenergetických a možností financování novostaveb i rekonstrukcí. Nabídku doplňují centrální vysavače, elektroinstalační prvky, nářadí pro kutily, domácí potřeby i zahradní výpěstky atd. Za zmínku stojí také expozice automobilů, elektroskútrů a elektrokol.

V sobotu a neděli máte možnost využít poradnu bytového architekta - jak harmonicky, účelně, moderně zařídit interiér domu, bytu, či chalupy, jak vše doladit i s exteriérem - nejen to i vyřešení konkrétních otázek a zohlednění zásady Feng Shui poskytne zájemcům bytová designérka zdarma. Doneste si s sebou plánek, fotografie a konzultujte své nápady a potřeby.

Otevírací doba veletrhu:
pátek a sobota od 9 do 18 hod
neděle od 9 do 17 hod

Vstupné:
dospělí – 20 Kč
děti - 10 Kč

Více informací o veletrhu najdete v oficiální tiskové zprávě.

Podrobný doprovodný program na své stránky umístila pořadatelská firma OMNIS.

Do Přerova se tentokrát vypraví – Vendula Babáková a Martin Bartek.

Přijeďte si pro radu, nechte se inspirovat, zeptejte se nás na vše, co souvisí s vašimi stavitelskými plány a odneste si katalog Rodinné domy 3D 2012 za speciální výstavní cenu 130,- Kč (běžná prodejní cena 199,- Kč), DVD zdarma, zajímavé poznatky a informace, nebo si rovnou vyzvedněte hrubý náčrt vašeho budoucího domova.


Zeptejte se