Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Kupte pozemek od INFINEXu a máte od nás projekt ZDARMA!


Vyberte si pozemek společnosti INFINEX a získejte od nás projekt rodinného domu za 24 900 Kč dle Vašeho výběru ZDARMA!

Tato akce je časově omezená do 31. 5. 2012 a je podmíněna uzavřením smlouvy a uhrazením kupní ceny nebo rezervačního poplatku. Pro návštěvníky webu není žádnou novinkou, že námi dodávaná projektová dokumentace rodinného domu slouží nejen pro stavební řízení, ale také pro vlastní realizaci stavby.

Akce se vztahuje na následující pozemky, které jsou připravené k okamžité výstavbě:

Mělnicko (Středočeský kraj)

Obytný soubor Horní hájek je umístěn ve středu větší obce Dolní Beřkovice, která se nachází nedaleko Mělníka. Lokalita je rozdělena na část umožňující individuální výstavbu a na část, která je zastavována námi vybranými samostatně stojícími domy. Stavební pozemky o výměrách od 500 do 1100 m2 jsou kompletně zasíťovány a přístupné po zpevněných místních komunikacích.

Aktuální nabídku pozemků naleznete na stránkách http://www.hornihajek.cz/

Roudnicko (Ústecký kraj)

Lokalita „Pod skalou" se nachází v blízkosti města Roudnice nad Labem a současně i 6 km od sjezdu z dálnice D8. Přes svou dobrou dopravní dostupnost a blízkost okresního města ocení zájemci zejména klid a jedinečný výhled na České středohoří. Obytný soubor s pozemky od 550 do 1560 m2 navazuje na stávající výstavbu a jeho součástí je i klidová zóna se sportovištěm.

Aktuální nabídku pozemků naleznete na stránkách http://www.pod-skalou.cz/

Další informace jsou k dispozici na stránkách společnosti INFINEX.


Zeptejte se