Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Na veletrhu IBF se konzultovalo od rána do večera


Celkem pět dnů měli návštěvníci Mezinárodního stavebního veletrhu IBF šanci čerpat zajímavé informace z oblasti stavebnictví. Nejsilnějšími dny byly v letošním roce čtvrtek a pátek. Negativním překvapením byl pro ně bezesporu razantní úbytek vystavovatelů, jichž se v areálu sešlo zhruba o 300 méně než v předchozích letech.

V prostorách našeho stánku, kterému dominuje prezentační obrázek kompletních služeb zobrazených na tzv. "dvorečku", proběhla více než stovka konzultací s budoucími stavebníky. Ti byli opět ochotni vystát frontu, protože jim velmi záleželo na tom, aby jim projektant pomohl s výběrem vhodného domu na pozemek. Velký zájem měli příchozí také o katalog. A protože se potvrdilo, že budoucí stavebníci informace o naší společnosti sledují, neunikla jim ani nabídka na získání katalogu zcela zdarma. Proto nás ani nepřekvapilo, že si spousta lidí rezervovala osobní bezplatné konzultace v našich kancelářích.

Podařilo se nám rozdat velkou spoustu propagačních materiálů, prodali jsme mnoho katalogů, realizovali několik konzultací a získali kontakty od budoucích stavebníků. Není proto divu, že jsme do naší centrály v Třebíči odjížděli o pár kilogramů lehčí a díky celkové úspěšnosti veletrhu i přes několikadenní náročný maraton nabití energií a chutí do další práce.

Pokud vám Brno uniklo, přijeďte se za námi podívat ve dnech 16. - 20. 5. 2012 na 21. ročník veletrhu Hobby v Českých Budějovicích, kde i vám můžeme poskytnout spoustu užitečných informací a rad.


Zeptejte se