Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Nabídka jarních bonusů pro naše věrné partnery


Je jaro a všichni chtějí stavět! Buďte připraveni!

S příchodem nové jarní sezóny roste chuť stavebníků konečně začít budovat. Už jste si coby naši partneři vyžádali 2 ks katalogů Projekty rodinných domů 2016? Coby naši věrní na ně máte nárok zdarma.

Stavební sezóna nabírá na obrátkách. Pokud Váš projektant nestíhá, kontaktujte naše specialisty a vyberte spolu s nimi nejvhodnější projekty z naší rozsáhlé nabídky. Připomínáme, že od nás můžete mít mj. také výhodný balíček projektové dokumentace za 36 990 Kč, přičemž k typovému projektu dostanete partnerskou slevu.

Představení katalogu Rodinné domy 2016

V pořadí 21. vydání katalogu obsahuje více než 100 našich nejoblíbenějších a nejprodávanějších domů a navrch soubor 19 novinek. Těmi jsou tedy v podstatě dokonalé domy dle představ našich zákazníků, kteří si postupně objednávali různé změny a úpravy projektů z naší nabídky.

Katalog Projekty rodinných domů 2016 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.

Naše domy naleznete též v mobilní aplikaci Domy G SERVIS, která je přizpůsobená pro telefony s operačními systémy Android i iOS

V rámci partnerského programu GS Partner máte nárok na 2 katalogy Projekty rodinných domů 2016 zdarma! Vyžádejte si je u svého koordinátora. Ing. Gustav Zlatý
obchodní manager
Tel.: 739 588 470
E-mail: zlaty@gservis.cz Kateřina Jiráková, DiS.
koordinátorka zákazníků
Tel.: 733 168 174
E-mail: jirakova@gservis.cz Zeptejte se