Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Navrhla v roce 2010 dům dle svých představ a vyhrála HLAVNÍ CENU!


Dne 30. 11. 2010 proběhlo velké slosování všech, více než tisíc, účastníku „Ankety 2010 – navrhněte dům dle svých představ“ a máme výherkyni!
Výherkyní se stala paní Jana Smetanová z Oseka, které při slavnostním předání v sídle společnosti G SERVIS v Praze předal obchodní ředitel pan Jiří Maňák hlavní cenu lyže Elan Waveflex 12 fusion, včetně vázání Fusion, v ceně 16 160 Kč.

Paní Smetanová navíc obdržela i nečekanou cenu „individuální kupón na slevu 15 % na veškerou dokumentaci a služby společnosti GSERVIS. Dále ji byl předán jeden z prvních výtisků nového tištěného katalogu Rodinné domy 2011 a 3D brýle.

O radosti paní Smetanové vypovídají i její slova „manžel uvažoval o koupi nových lyží a před vánocemi nám tato zpráva o výhře udělala velikou radost. Bude to velice pěkný dárek pod stromeček. Zvažujeme výstavbu rodinného domu a z nabídky společnosti G SERVIS máme již dva vybrané favority, ke kterým jsme si zakoupili malé projekty. V roce 2011 uvažujeme o zahájení stavby proto nám sleva 15% na veškerou dokumentaci a služby, kterou jsme nečekali, udělala opravdu velkou radost.“

Všem účastníkům tímto srdečně děkujeme a připomínáme, že anketa a zvídavé otázky pokračují i v roce 2011. Zůčastnit se může každý, kdo se chce s námi podělit o svoji představu jaký má být „ten jeho“ dům.

Každý měsíc probíhá slosování a tři výherci obdrží tašku, batoh nebo triko ELAN. Na konci roku 2011 proběhne ze všech registrovaných účastníků (od 1. 12. 2010 do 30. 11. 2011) velké slosování o hlavní cenu.


Zeptejte se