Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Navrhla v roce 2011 vysněný dům a vyhrála špičkové lyže!


Výherkyní se stala Kamila Pernicová z Prostějova, které předal hlavní výhru na brněnské pobočce společnosti G SERVIS projektant Gustav Zlatý. A nebyla to jen tak obyčejná cena, protože paní Pernicová přidala svému manželovi pod stromeček část profesionální zimní výbavy – lyže Elan Waveflex 12 fusion, včetně vázání Fusion v hodnotě 16 160 Kč.

Hledáme s manželem projekt domu, a tak jsem si při prohlížení stránek G SERVISu všimla, že je na webu nějaká anketa. Rozhodla jsem se zkusit štěstí a vyplatilo se,” odpověděla s úsměvem Pernicová. “Líbí se nám bungalovy, a tak jsme si z nabídky vybraly dva typy, mezi nimiž se rozhodujeme. Nabídka projektů od G SERVISu je opravdu ohromná, takže jsme měli problém vybrat favority. Původně jsme sice plánovali větší dům, ale nakonec dostane přednost menší projekt, jelikož jsme limitováni finančním rozpočtem,” naznačila stavitelské plány Pernicová. “Z nových lyží byl manžel opravdu nadšený. Oba již několik let lyžujeme a jeho výbava už byla starší,” dodala.

Dalším účastníkům soutěže tímto srdečně děkujeme za vyplnění ankety a budeme rádi, že se zapojí do dalších akcí, které se na webu objeví během roku 2012.


Zeptejte se