Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Navštivte nás první víkend v září na Kladenském veletrhu


Prostory Kladenské sportovní haly budou 31. srpna. - 2. září 2012 hostit třetí ročník Kladenského veletrhu. Tato akce s podtitulem STAVBA - BYDLENÍ - ZAHRADA - ZÁBAVA  nabídne mnoho inspirace všem,  kteří uvažují o stavbě nového domu nebo zahajují rekonstrukci domu staršího, ale také těm, kteří se jen snaží neustále své bydlení zlepšovat a modernizovat.

Mezi 70 - 80 vystavovateli budou převládat firmy, zabývající se výrobky a službami pro dům, byt, dílnu a zahradu. Nejsilněji budou zastoupeni výrobci a prodejci oken, dveří, podlah, garážových a průmyslových vrat, střech  či různých druhů topení, ale také nástrojů a nářadí pro profesionály i kutily. Nebude chybět nabídka kuchyňských studií, nábytku  a zapomenuty nebudou ani drobnější bytové doplňky a potřeby. Většina vystavovatelů na veletrhu nabízí výrazné veletržní SLEVY, které není možno jinde získat. Akce bude probíhat v bezprostřední blízkosti kladenského Sletiště, kde budou souběžně probíhat tradiční Dny města Kladna, na kterých mimo jiné vystoupí i Petr Bende, Anna K a skupina Chinaski.

Nebude chybět ani atraktivní soutěž pro návštěvníky veletrhu. Každý den bude možno vyhrát celý soudek Starokladenského piva.

Zkrátka první zářijový víkend skýtá výbornou příležitost navštívit výstavní akci, která svým rozsahem nemá v regionu obdoby.

Kde:
Kladenská sportovní hala
Kdy:
31. 8. - 2. 9. 2012
Vstup:
ZDARMA
Otevírací doma:
pátek 31. 8. od 13 do 18 hod, sobota a neděle (1. - 2. 9.) od 9 do 18 hod

Seznam vystavovatelů a další informace najdete na webu pořadatelské firmy Omnis.

Do Kladna se za vámi chystají naši odborní konzultanti – Helena Svobodová a Leoš Ťuík.

Přijeďte si pro radu, nechte se inspirovat, zeptejte se nás na vše, co souvisí s vašimi stavitelskými plány a odneste si katalog Rodinné domy 3D 2012 za speciální výstavní cenu 130,- Kč (běžná prodejní cena 199,- Kč), DVD zdarma, zajímavé poznatky a informace, nebo si rovnou vyzvedněte hrubý náčrt vašeho budoucího domova.

 

 

 


Zeptejte se