Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Nechte se inspirovat katalogem Rodinné domy 2012


Rozměrný, obsahově bohatý a atraktivní. Takto lze stručně charakterizovat již sedmnácté vydání katalogu Rodinné domy 3D 2012, který je v prodeji za 199 Kč. Za sedmnáct let existence naší společnosti jsme dodali tolik projektů rodinných domů, ze kterých by vzniklo při shromáždění na jednom místě město velikosti Mostu.

S novým katalogem jsme vstoupili na trh s nabídkou rovných 1000 projektových řešení a z tohoto počtu je 40 projektůzcela originálních. Rozrostla se kategorie projektů v tzv. nízkoenergetické variantě, tedy  aktivních a pasivních domů, a přibyly i další půdorysy. Rozhodli jsme se rozšířit informace a poskytovat více detailů o projektech, k čemuž nám slouží vyklápěcí stránky.

Při listování pěti stovkami stránek katalogu narazíte na další novinky. Patří mezi ně třeba projekty oplocení a plotů, jež si kladou za cíl dodat pocit bezpečí vám i vašemu majetku. Přemýšlíte, kde budete ve volných chvílích relaxovat? Stále platí možnost nechat si zpracovat zahradní návrh od architektky, ale nyní si ho můžete také osadit projektem altánu. Dál si můžete objednávat projekty garáží a stání pro dva vozy. Pokud chcete zvolit úsporný zdroj vytápění a přemýšlíte o zvelebení domova pomocí krbu, nebojte se zvolit AKU vytápění. Jedná se o teplovzdušný podlahový systém vhodný pro stavebníky, kteří počítají s instalací krbu.

Hojná není pouze naše projektová nabídka, rozrostlo se taktéž  portfolium služeb. Například objednávka vyřízení stavebního povolení Vám pomůže vyhnout se stresům a byrokratickému souboji s úřady. Dáváte-li přednost online prohlížení projektů prostřednictvím mobilu, jistě nepřehlédnete QR kódy, jež slouží ke sběru informací z katalogu s cílem přenést vás do virtuálního prostředí G SERVISu, nabídnout uložení kontaktu nebo přímo odeslání požadavku díky online formuláři Zeptejte se projektanta. Lepšímu zobrazování stránek napomohl mobilní web, který má zjednodušený a pro telefon přehlednější obsah.

Jsme přesvědčeni, že vybudovat nový domov neznamená jen postavit dům. Nabídku 1000 projektových řešení rodinných domů a širokého sortimentu doplňkových služeb G SERVIS najdete v katalogu Rodinné domy 3D 2012.

 


Zeptejte se