Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Seznamte se s přehledem novinek pro rok 2012


Již 17 let dodáváme jako nejvýznamnější společnost v České republice projekty rodinných domů, sledujeme vývoj ve stavebnictví a spolu s ním také požadavky našich zákazníků. Za celou dobu jsme dodali tolik projektů rodinných domů, z nichž by při shromáždění na jednom místě vzniklo město velikosti Mostu. Pro příští rok jsme naši nabídku rozšířili na rovných 1000 projektových řešení. Přibylo v ní 40 nových projektů.

Při studování novinek na webu si nezapomeňte prohlédnout nové půdorysy a vyklápěčky, jež Vám odkryjí více informací. Jestliže se rozhodujete, jaký způsob vytápění a ohřevu teplé vody bude energeticky i finančně nejúspornějším, nepřehlédněte ani náš projekt AKU vytápění.

Každému stavebníkovi, který se rozhodne realizovat stavbu rodinného domu, nebo jiného projektu nad 150 m2 zastavěné plochy, vzniká povinnost zajistit si u stavebního úřadu stavební povolení. Pokud Vás byrokracie spojená s postupnými kroky k zisku stavebního povolení zbytečně stresuje, využijte naši službu Vyřízení stavebního povolení.

Rozhodli jsme se, že Vám dáme možnost vybrat si nejen z projektů rodinných domů, garáží a žump, ale také Vám umožníme ochránit majetek nebo esteticky doladit okolí domu díky kvalitním plotům a oplocení. Abyste si mohli po vybudování nového domova pořádně odpočinout, dopřejte si  o trochu více času, který strávíte v přírodě, konkrétně v zahradním altánu.

Ani letos jsme Vás nemohli ochudit o vydání našeho katalogu, který je dlouhodobě nejoblíbenější. Rozměrný, těžký a atraktivní. I takto se dá popsat katalog Rodinné domy 2012, který si můžete objednat a prolistovat v klidu domova. S novým katalogem je navíc úzce spjato používání QR kódů.

Dává-li někdo z Vás přednost prohlížení webových stránek v mobilu, pak pro něj máme další potěšující zprávu o spuštění mobilního webu.

Nemáte jasno, kdo Vám pomůže s financováním stavby domu, stavebními materiály, s realizací stavby domu apod.? Podívejte se do našeho aktualizovaného Adresáře doporučených dodavatelů pro stavbu.



Zeptejte se