Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Po krátké přestávce vystavujeme v Domažlicích


Již 2. ročník veletrhu stavebnictví, bytového zařízení, úspor energií, zahradnictví a hobby, s nímž souběžně probíhají Chodské slavnosti, se koná v termínu 10. - 12. 8. 2012 v hale TJ Jiskra v Domažlicích.

CHODSKÝ VELETRH nese podtitul Stavba, Vytápění, Bydlení, Zahrada a sekce módy a kosmetiky Moderní žena. Vstup na veletrh je zdarma. Každý návštěvník při příchodu na veletrh obdrží dárek a může se zúčastnit losování o sadu titanového nádobí. Brány veletrhu jsou otevřeny v pátek od 13 do 18 hod, v sobotu od 9 do 18 hod a v neděli od 9 do 17 hod.

Na co se mohou návštěvníci Chodského veletrhu těšit?

Chodský veletrh je rozdělen do dvou základních sekcí. Jedna sekce se týká bydlení a stavebnictví, druhá je věnována přímo moderním ženám.

Každý, kdo se chystá stavět nebo rekonstruovat své bydlení zde nalezne mnoho rad a informací např. o výstavbě rodinných domů včetně projektů, o provádění rekonstrukcí a vysušování vlhkého zdiva, o vzdušných solárních panelech nebo o nabídce stavebních firem. Zajímavá bude expozice s veškerým sortimentem pro kutily, truhláře a tesaře včetně nabídky dveří, rámů, schodišť a také celého koupelnového nábytku. Nebude chybět i nabídka elektroinstalačního materiálu. Protože úspora energií je dnes prvořadá, představí se na veletrhu vedle sebe hned tři firmy s vlastní nabídkou tepelných izolací. Přestože je léto, bude zde předvedeny elektrické topné kabely, které brání v zimě zamrznutí okapů, teras nebo otevřených garážových stání. Do sekce o bydlení zapadá také nabídka dvou firem zaměřených na zdravé spaní, postele z masívu s polohovacím roštem a zdravotními matracemi.

A čím nás překvapí sekce Moderní žena?

V této sekci návštěvníci naleznou vše, co je spojeno s módou, kosmetikou, zdravým životním stylem a ulehčením domácích prací.

Můžete si zde koupit českou dámskou konfekci, české výrobní družstvo nabídne kožené attache kufry, kosmetické kufry, manikúry a koženou galanterii. Osloví vás stříbrné a zlaté šperky pro náročné zákaznice i drátkovaná bižuterie. Zdraví si můžete podpořit nákupem přípravků z hlívy ústřičné nebo maďarských přírodních produktů. Zajímavá je italská přírodní biokosmetika s toskánským extra panenským olivovým olejem nebo ovocné a zeleninové chipsy a zdraví prospěšné lykopenové nápoje. Na veletrhu ochutnáte medovinu, ale i přívlastkové speciální víno a biovíno z čejkovických vinic. Svůj zdravotní stav si můžete nechat vyšetřit irisdiagnostikou z oční duhovky a pokud vás zajímá ezoterično, můžete využít chiromantii – čtení z ruky. Domácnost si můžete zkrášlit pravým českým porcelánem nebo barevnými biogely pro řezané květiny. Domácí práce si ulehčíte jednak nákupem veškerých čistících přípravků pro dům a zahradu od české firmy či parním čističem a parním žehlícím systémem.

Klikněte a zobrazte kompletní seznam vystavovatelů

Co říci závěrem?

Přijďte na Chodský veletrh, zúčastněte se losování o sadu titanového nádobí a nechte se potěšit drobným dárkem, který obdrží každý návštěvník. Halu TJ Jiskra najdete v Domažlicích na ulici Fügnerova, hned nad tradiční poutí.

Více informací je k dispozici na stránkách pořadatele www.omnis.cz.

Do Domažlic se chystají naši odborní konzultanti – Helena Svobodová a Leoš Ťuík.

Přijeďte si pro radu, nechte se inspirovat, zeptejte se nás na vše, co souvisí s vašimi stavitelskými plány a odneste si katalog Rodinné domy 3D 2012 za speciální výstavní cenu 130,- Kč (běžná prodejní cena 199,- Kč), DVD zdarma, zajímavé poznatky a informace, nebo si rovnou vyzvedněte hrubý náčrt vašeho budoucího domova.


Zeptejte se