Můj G SERVIS

Sjednat schůzku

YouTube
Facebook
Odebírat novinky
Objednat tištěný katalog
Stáhnout mobilní aplikaci

Podívejte se co obsahuje náš katalog!


 

 

 

Cena katalogu je 259 Kč a poštovné 99 Kč.
Pro registrované je poštovné ZDARMA.
 
Nechcete platit poštovné?
Zaregistrujte se, nebo se přihlaste do svého uživatelského účtu, ušetříte 99 Kč a zároveň získáte plnohodnotný přístup ke všem unikátním nabídkám.

Objednejte si již 19. vydání dlouhodobě nejoblíbenějšího a nejrozsáhlejšího katalogu Rodinné domy, který v roce 2014 získal zbrusu novou podobu.

PUBLIKACE RODINNÉ DOMY 2014
OBSAHUJE:

JAK NA TO?
Průvodce při výběru a realizaci nového bydlení, který obsahuje konkrétní detaily o projektech, cenách projektů a staveb na klíč, komplexním řešení pozemku, co vše je nutné zajistit pro získání stavebního povolení a řadu dalších užitečných informací.

RODINNÉ DOMY 2014
Tradiční katalog typových projektů G SERVIS, který nabízí přes tisíc typových projektových řešení, včetně novinek pro rok 2014.

RODINNÉ DOMY PLUS 2014
Kolekce novinek typových domů, které navrhli architekti Robert a Viktor Černí. Domy se vyznačují svou nadčasovou a jednoduchou architekturou s promyšleným a funkčním dispozičním řešením. Důraz je, tak jako u všech domů G SERVIS, kladen především na moderní technologie, stavební materiály a energeticky úsporná řešení.

INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY
Publikace pro ty, kteří si nevybrali ze široké nabídky typových projektů G SERVIS, nebo touží po bydlení v originálním a jedinečném domě dle svých představ.

UKÁZKA PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE
Na vloženém vzorovém projektu typového domu se můžete přesvědčit o kvalitě jeho zpracování (vodostálý tisk), ale především o kvalitě obsahu projektové dokumentace G SERVIS.

MARKER PRO ROZŠÍŘENOU REALITU
Přečtěte si víc o naší aplikaci Domy G SERVIS a rozšířené realitě.

Při on-line objednávce získáváte ZDARMA ke katalogu 3D BRÝLE.

Pavel Tesárek ze Svépomocí.cz nám zaslal video, ve kterém rozbalil náš katalog. Jestli jste tedy zvědaví, co všechno balení Rodinné domy 2014 obsahuje, podívejte se na vložené video.


Zeptejte se